Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Unicreditnél kp befizetésnél...

Unicreditnél kp befizetésnél az utolsó 8 számból (17-24) 1-et kifelejtettem. (3 0 helyett csak 2-t írtam). Megérkezik-e a számlára a pénz, (nem tudom ellenőrizni) vissza tudom kérni, ill. újra befizetni? Odaveszhetett? A befizetési másolat megvan.

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

3 számsorból áll a bankszámla, (hazai)


az első a bankot azonosítja, a második a számlát, a 3. az alszámlát, ha van, ha nincs, akkor soksok 0.


Így szerintem ezzel nem lesz gond, de ha gondolod, akkor a célbankot hívd fel, és nyugtattassad meg magad.

2010. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha banknál személyesen fizetted be, akkor ott kellett volna szólni az ügyintézőnek, hogy nincs meg az összes számjegy.

Lehet, hogy már rutinból jól írta neked.Vagy a visszaigazoló papíron is kevesebb a számjegy?

2010. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha pénztárban készpénz befizetés volt, azt ott rögtön könyvelték is. Ha megkaptad a bizonylatot a befizetésről, akkor rajta van a számládon. Azért azt ellenőrizd le, hogy azon mit látsz (rajta kellene lennie a nevednek és a számlaszámodnak mindenképp).
2010. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem nincs unicredit-es számlaszámom. Egy internetes jegyvásárláshoz kellett, készpénzt fizettem be. Az igazoló nyomtatványon is eggyel kevesebb szám szerepel a harmadik 8-asban, tehát nem lett javítva. :S Az utolsó 4 karakter 0006, én viszont csak 006-ot írtam. Odaveszhet a pénzem?:S Köszi a válaszokat!
2010. jan. 8. 19:23
 5/5 Hintalow ***** válasza:

Szia!


Ha a akár csak egy számmal kevesebb van a számlaszámban, akkor nem fogadja el a rendszer. Itt szerintem az történhetett, hogy az ügyintéző/vagy a rendszer automatikusan kiegészítette a számot. Itt max az lehet a bibi, ha rosszul lett kiegészítve, és esetleg van olyan formátumú szám is a banknál...

Ezt a legegyszerűbben úgy tudod meg, ha felveszed a kapcsolatot azzal akinek befizetted a számlájára.

2010. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!