Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudnám megnézni, hogy...

Hogyan tudnám megnézni, hogy mennyi pénz van az euros számlánkon?

Figyelt kérdés
Tudom a számlaszámot.a párom nem kérte,hogy értesítést kapjon róla.Ma megjött a külföldi évi fizetési papirja amin átváltottam az eurót és kb 7.2millót keresett.Párom állitása szerint 600ezer van a számlán.de akkor hova ment az asok pénz?Talán anyósomnak.Mivel a lakást én fizetem.És ő kapja az itthoni fizuját is kb80ezret.Vettünk a múlt évbe Egy mosógépet70ezer,Laptopot100ezer és egy autót 400ezer.De akkor sem stimmel valami.Személyesen nem akarok érdeklődni félek h. kiderül.Meg nem vagyok meghatalmazva.Nagyon átverve érzem magam,de nem merek rákérdezni.
2010. jan. 11. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Internet bankon keresztül?
2010. jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem kérdezz rá a párodnál! Ha meg úgy érzed nem kielégítő a válasz, még utána tudsz nézni, de ha lebuksz akkor úgy is azt fogja mondani, hogy miért nem őt kérdezted meg. Ha meg megkérdezed akkor tudod azt mondani, hogy : én meg kérdeztelek, de nem adtál kielégítő választ ezért néztem utána! Szerintem amúgy ha csak a számlaszámot tudod az nem elég.
2010. jan. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A párod kb. 2000 eurót keres havonta, ebből gondolom, meg is kell élnie odakint. Nem olyan nagy összeg ez, mint amilyennek itthoni viszonylatban tűnik. Ha normálisan él, és nem nyomorog, simán elmegy a nagy része.
2010. jan. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kaját ,szállást még a mosást is állja a cég!
2010. jan. 11. 18:51
 5/6 anonim válasza:
Na van valami fejlemény? Tudom milyen kaksi érzés, ha azt érzed, hogy átver a párod. De remélem megoldódik!
2010. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem szólok és nem kérdezek.Belegondoltam igen csak jó érzés lenne ha egyik nap ugy jönne haza h. megyünk házat venni.A sógra azt mondta nem kell nekem mindent tudni.Több van ott amiről én tudok.Ezzel megis nyugodtam.
2010. jan. 13. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!