Paypalon hogyan utalhatok?

Figyelt kérdés
Ebay-on megvettem az árut, de nem érkezett meg. Reklamáltam nyugtatgatott, majd mivel már 2 hónap is eltelt visszautalta a pénzt. Megkaptam ausztrál dollrában, de a paypal átváltotta forintra. Közben rá egy hétre mégis megérkezett az áruja. Próbáltam visszautalni neki a Send money-nál, ahol a paypalos e-mail címét másoltam be. A problémám az, hogy hiába írom be 17,90 AUD nem küldi el. Errort ír. Mi lehet a probléma. Forintba küldjem? De nem tudom mennyit, mert a paypal vátogatásnál már kevesebb Ft-ot kaptam, mint küldtem. Megköszönöm, ha valaki segítene. Az eladótól már sokszor vettem korrekt, jó árut szokott küldeni. Nem akarom átverni.

2014. szept. 3. 14:52
 1/4 A kérdező kommentje:

Paypal ezt tartalmazza erről az utalásról


Jul 3, 2014 Charge From Credit Card CompletedYour transfer from your credit card to your PayPal account is complete.

Your transfer from your credit card to your PayPal account is complete.

Details 3,997 HUF

Jun 13, 2014 Currency Conversion Completed Details -3,997 HUF

Jun 13, 2014 Currency Conversion Completed Details $17.90 AUD

Aug 27, 2014 Refund Completed Details $17.90 AUD

Aug 27, 2014 Currency Conversion Completed Details -$17.90 AUD

Aug 27, 2014 Currency Conversion Completed Details 3,885 HUF

Aug 27, 2014 Credit to Credit Card Completed Details -3,885 HUF

Total: $0.00 AUD

2014. szept. 3. 15:00
 2/4 A kérdező kommentje:
Megoldódott. 17,90 írtam a paypalnak meg 17.90 kellett. Nem vessző, hanem pont
2014. szept. 3. 15:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez alapján úgy tűnik, hogy a saját kártyádra küldted vissza a pénzt és nem az eladónak.
2014. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Itt még nem is küldtem el. Hanem visszautalta az eladó a pénzt. Viszont miért váltja át forintra automatikusan a pénzt a paypal? Megint váltanom kellett, hogy elutaljam a pénzt. Kb. 300 Ft ment rá a váltásra. Ha nem váltotta volna át a paypal, akkor simán csak visszautaltam volna. Valamit be lehet állítani rajta, mert az eurót is átváltotta a múltkor forintra.
2014. szept. 3. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!