Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Intézett már valakinek hitelt...

Intézett már valakinek hitelt a H. E. P. KFT?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 17:14
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Ezt nem értem. Hova tűnt el az összes hozzászólás???
2010. jan. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
Kivették a moderátorok mert nagyon személyessé vált . én azonban továbbra is bajban vagyok valaki segítsen nevek nélkül normális hangnemben még akkor is ha nagy bajba sorolt sok embert ez a cég ,én még bízok remélem megéri.
2010. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Semmi baj emberek,igen levették az összes kommentet,de új oldalt nyitott valaki...

Úgyhogy lehet továbbra is eszmecserét folytatni!

2010. jan. 21. 20:49
 4/26 anonim ***** válasza:

Mindenképpen nézd meg a PSZÁF honlapján, hogy felügyelt társaság-e. Egyébként jobban jársz, ha közvetlenül bankhoz fordulsz. A káeftécskék általában a kifosztásodra törnek, tehát normális ember kihagyja őket a hitelfelvételi f

folyamatból.

2010. jan. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
Igen meglepődtem tegnap,hogy eltünt a HEP KFT.!Nekik mindent lehet nekünk még egymásnak panaszkodni sem,mert letiltják!
2010. jan. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:

A férjem ma beszélt az ügyintézőnkkel és azt mondta ,hogy nem kell befizetni a csekket,csak a papírt küldjük vissza.

Érdekes vagy csak én érzem annak?

2010. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
Szerintem érdekes mert nekünk is ezt mondták az első időben de utánna mindig csak a csekket várták.Én már nem hiszek nekik
2010. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:

A H.E.P elköltözött az Andrássy út 10-be. Ez már töbször lett írva az előzőekben mig nem törölték!! A cég megint hirdeti magát a metro újságban de már név nélkül! Fogyasztói csoportként. Tehát az átverés folytatodik tovább és senki nem tud ellene tenni. Nem értem miért kellet az összes kommentet törölni és miért nem csak a problémás. Valakinek már ide is elér a keze? Ügyi!

Ugylátszik zavaró lett nekik a sok negativ vélemény . Majd ezt is törlik! Remélem azért sokan látják ezt az oldalt és akik itt olvasgatnak azok már nem tesznek pénzt a zsebükbe!!!!

2010. jan. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
Ma volt a hirdetés,ki kapott hitelt ki nem! Ha tényleg kapott valaki név nélkül jelezze már, hogy egy kis reményt kaphassunk!Telefonon ugyan is nem lehet elérni a HEP KFT.-ét.4db vezetékes számukat tudtam meg+ ügyintézőé csöröghettem,de hiába!
2010. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
Én megigényeltem 2 milliót, befizettem 7 ezer ft kezelési költséget és 131 ezer Ft-ot, amit előre elkértek. Azt ígérte az ügyintéző, hogy február 10-15 között megkapjuk a pénzt. Holnap hívom őket, hogy mi van a pénzzel. ha megtudok valamit írok. Bárkinek kérdése van ezzel kapcsolatban, írjon a kszandi0210@freemail.hu - ra
2010. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!