Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Intézett már valakinek hitelt...

Intézett már valakinek hitelt a H. E. P. KFT?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 17:14
1 2 3
 11/26 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is szépen belesétáltam a csapdába. Kihasználják az emberek kiszolgáltatott helyzetét. Tény elismerem az én hülyeségem hogy bele megyek egy ilyen "hitelbe" de amikor már az embernek nincs más lehetőség, mindent elhisz. Én is befizettem a munkaköltséget ami 7000ft volt és 2és fél millió forintot igényeltem, természetesen elbírálták h hitel képes vagyok és h előre fiszesekbe 168ezer forintot... Hát én hülye megtettem, és aláírtam a szerződést. Nekem is azt mondták majd február 10 és 15 között telefonáljak vissza h megkapom a pénzt vagy sem... Hát én így is tettem, most 10én telefonáltam is, természetesen sajnos nem került a nvem a kifizetési listára, és most derült ki hogy még az se biztos h következő vagy következő hónapba sorra kerülök, mert h sorsolnak...csak éppen ezt elfelejtették közölni. Viszont sajnos a szerződésben benne van, amit legalábbis én hülye barom állat, itthon olvastam részletesen el...jaaa és elvárják, hogy így h nem kaptam meg a "hitelt" attól én havonta kezdjem el a törlesztést fizetni...naaa nee...!!!! Még senki nem tett semmit ez az egész ellen vagy egyáltalán valaki tud valami kibúvót? Kérlek ha valaki tud valamit írjon akár ide akár az email címemre. Köszönöm! angel_blue@freemail.hu

2010. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:

Amit február 10-15-re ígértek, nem kaptam meg. Én sem kerültem bele a sorsolásba! Érdekes! Már addig mentem el, hogy az ügyintéző közvetlen felettesével beszéltem, aki bár ellentmondásba keveredett az ügyintézőmmel hihető volt amit mondott. Megkért, hogy hívjam vissza másnap délután és többet fog tudni mondani. Én így is tettem, és miközben várva a jó hírt, hogy végre lesz pénz, azt vettem észre, hogy már 4-szer hívom, de még mindig men veszi fel. Naívan találtam kifogást, biztos ügyet intéz, konferencián van, nem vette észre stb. Akkor lettem már egy picit dühös, amikor foglaltat jelzett és következő hívásra, hiába kicsöngött, ugyan úgy nem vette fel, majd ezt tetézve este 6 óra körül ki is kapcsolta a készüléket!!! Másnap reggel 9 előtt újra tudtam hívni és ugyan az a szitu játszódott le. Hol foglalt, hol nem vette fel! Elég paprikásan egy menekülő orrszarvú csordához hasonlóan vágtattam be az irodájukba, magamat egy pár pillanatig visszafogva kezdtem halk hangnemben mondani az én kis problémámat. A robbanás akkor történt, amikor a pultos kislány felhívta azt az embert, akit én annyiszor sikertelenül próbáltam, és suttogva elkezdett vele trécselni, majd közölte, hogy nem is lesz bent. A mellettem álló férfival,aki szintén a mi cipőnkben járt, kánonban kezdtünk el orítani, hogy mi a retkes fittyfirittyet képzelnek magukról?! Akkor jött az ügyintézőnk, és ecsetelni kezdte, hogy ha felajánlunk 6 havi részletet, akkor már márciusban pénz lehet belőle, hisz akkor előrébb vesznek minket a listán. Elég közel jártam ahhoz, hogy vagy én változzak salátává, vagy azt csináljak valakiből, de összeszorított fogam közül csak annyit tudtam kinyögni: szerződést akarok bontani! Persze ennek semmi akadája, ha az ember benne van még a 30 napban, de pénz nem jár vissza, hisz lemondunk a felmondási időről, a mihamarabbi pénzhez jutás érdekében. Belőlem kijött, amit a magyarok a legjobban tudnak, minenféle hüllőt és annak fel, illetve lemenő ágát emlegetve elhagytam a HEP kft. épületét 140 ezertől megszabadítva és egy büdös fitying nélkül!

Tehát jól gondolja meg mindenki!

2010. febr. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
Mi 26 hónapot ajánlottunk fel és a mi ügyintézőnk azt mondta hogy vannak akik 60-70 hónapot ajánlottak és azok kerültek kifizetésre ,csak azt nem tudom hogy aki felbír ennyit ajánlani annak nincs is szüksége a pénzre. Együtt kezelnek mindenkit azt is aki csak pár 100 ezret igényelt meg azt is aki milliókat ?Hogy bírna valaki 300 igényelt összegből 70 hónapot felajánlani ezt én nem értem .Egy lassan házát is elvesztő két gyermekes anyuka sorait olvastátok.
2010. febr. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
Az az elgondolkoztató,hogy mindezt engedéllyel művelik!Aki ezekkel köt szerződést nem 5.10.15. év múlva lesz szükségük a pénzre,csak szerződés kötéskor elsiklanak efölött a tájékoztatás felett.Persze akkor se jutalék,se elcsalt pénz!Kutya kötelességük lenne a csoport tagjaival közölni,hogy kik tartoznak bele abba a 300fős csapatba,s az aktuális hónapban ki jutott a szerződött összeghez!Menjünk vissza egy kicsit a múltba,önsegélyező csoportok voltak beadtak például 1000-1000ft.s valakik v.valaki a csoportból megkapta.Ja akkor ez tisztességesen s átláthatóan működött!KÖLTSÉGMENTESEN!APEH nem végezz próba vásárlást csak a piaci árusnál meg a kiskereskedőnél!Hol van a Fogyasztóvédelem?
2010. febr. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
Sziasztok köszönöm mindenkinek a hogy írt mert így sikerült majdnem időben kiszálni csak az úgymond 6500 forint ügyitézői díjatt fizettem ki!Ha szertnétek ennek véget vetni kérlek keresetek fel a következő email címen varga85zoli@gmail.com köszi mindenkinek
2010. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:

Sziasztok.

a Hep kft-nél most azt mondták,hogy csak akkor kell fizetni,ha megkapjuk a pénzt + 1 hónap kaució.Vajon ez így van?Előre is köszönöm válaszaitokat.

2010. febr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
Az utólsótól szeretném kérdezni ,hogy akkor nem is kell felajánlani sok-sok hónapot?Biztattak ,hogy most megkapod a pénzt ? Mióta vársz rá?
2010. febr. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:

Egyszer beszéltem az illetővel személyesen.ugyanis nem szeretem elsietni az ilyesmit.Mivel látom a sok rossz véleményt,ezért nem sok kedvem van hozzá.

Azt mondták milliónként kell kb. 45000 regisztrációs díjat fizetni + 1 hónap kauciót (ez 5 évnél volt).Bár a papirra 2 hónap kaució volt írva(?),de azt mondta,csak egyet kell.Ha jól emlékszem azt mondta,csak azután kell fizetni,ha megkaptuk a pénzt.Nem tudom,jól emlékszem-e?

Nekem az a problémám,hogy nem tudom,mennyire megbítható.Vajon nem szűnik-e meg hirtelen?Nem capnak-e be?Már van rossz tapasztalatom hitel ügyintézővel kapcsolatban (más cég).Az a cég (közvetítő) elkérte ugyanazt a díjat,amit a banknak is ki kellett fizetni az ügyintézésért.Ezt úgy csinálták,hogy az hittük a banknak fizetjük majd,erre duplán fizettünk.Sok csaló van.Ezért jó óvatosnak lenni.

Ezért érdekel,hogy a Hep kft.-nél is vannak-e problémák?

2010. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
Az utolsó kérdezőnek.Te nem olvasod a kérdéseket? Már tavaly óta megy a cirkusz a H.E.P.kft-vel.
2010. febr. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Én is károsolult vagyok.A versenyhivatalnál kell bejelentést tenni.Minnél többen bejelentjűk annál nagyobb az esély a győzelemre.
2010. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!