Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi erre a magyarázat? Szombath...

Mi erre a magyarázat? Szombathelyen vettem fel lakáshitelt, állami kamattámogatással, ott is lakom, mégis Békéscsabáról kaptam figyelmeztető levelet, hogy nem adtam be minden iratot.

Figyelt kérdés
A hitelt két héttel később kaptam, mint ami dátumot a levélben említettek, s kaptam 30 nap haladékot, hogy beadjam a hiányzó okiratokat. Következő nap jött a következő levél, budapesti címmel, mely szerint minden ok, köszönik hogy tőlük hiteleztem, tájékoztattak a fizetési részletekről stb. Az első levél simán jött, a második tértivevényesen, postán kellett átvennem. Nem tudja a jobb kéz mit csinál a bal?
2014. okt. 3. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:

A BB-nek Békéscsabán van a központja, ez a magyarázat.


"Budapest Bank Békéscsabai Bankműveleti Központ


Csaba Center

5600 Békéscsaba,

Andrássy út 37-43."

2014. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!