Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tudom megszüntetni a...

Hogy tudom megszüntetni a skrill számlámat? Hogy tudom felvenni velük a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Már nem használom, és nem akarom hogy bármilyen adósságom legyen, illetve díjakat szabjanak ki a semmiért.
2014. okt. 15. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Meglepődnék ha a honlapon nem lenne semmilyen elérhetőség.
2014. okt. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nem kielégítő választ, ment apiros kéz. Én nem találtam, ha elmagyarázod nekem hogy hol találom meg, megköszönöm, és hálás leszek.
2014. okt. 15. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:

nem mintha a stílusod megérdemelné, de: ha nem zárod be, akkor se lesz semmilyen adósságod és nem szabnak ki semmilyen díjakat.

az első már leírta, hogy hol kell keresni, contact vagy support néven ott van, ahol lehet írni nekik. ha semennyit nem tudsz angolul, akkor nehezebb lesz.

2014. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen az első válaszoló tényleg leírta. Köszönöm, hogy írtad, eddig észre sem vettem, hogy ebben benne van: "Meglepődnék ha a honlapon nem lenne semmilyen elérhetőség.", hogy hol találom. Én meg bunkó vagyok ugye.


Azért köszi a válaszod, most már biztosan megtalálom, a contact vagy support szót fogom keresni, amit ugyebár az első válaszoló is leírt mint mondtad. :) Pacsi.

2014. okt. 18. 11:18
 5/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan gúnyolódj, de ha ennyit se tudsz angolul, hogy megtaláld a honlapon az elérhetőségüket, akkor sok sikert a levélíráshoz (meg úgy általában a problémamegoldáshoz az életben)
2014. okt. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megszüntetni nem lehet csak lezárni
2014. nov. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!