Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol a legkedvezőbb a jelzálog...

Hol a legkedvezőbb a jelzálog hitel?

Figyelt kérdés

Kinek hol van,és mennyit fizet,thm stb?

Már a bankokat is kérdezzük,de magánszemély véleménye is érdekel.


2014. okt. 20. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Mint hozzáértő jelzem, a kérdés túlságosan általános, így nem lehet megválaszolni. Egy jelzáloghitelnél elsősorban az alábbi adatok alapján lehet rangsorolni:


Hiteligénylő(k) hitelképessége

Választott hiteltípus

Választott bank

Ingatlan adatai

Kamatkedvezményekre jogosító feltételek teljesíthetősége


Az, hogy kinek hol van hitele, nem segít eldönteni egy új hiteligénylőnél azt, hogy konkrétan neki hol érdemes hitelt felvenni. Sokkal inkább azon múlik egy új hitel, hogy jelenleg mik a legjobb lehetőségek az adott helyzetre.

2014. okt. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Aha,értem.Köszi a választ!

Azért az sok mindent elárul ha páran megírják hogy pl az otp egy nagy lapát ....

Vagy hogy a budapestban azért jó mert...

Nem akartam én pontos választ,csak a bankoknál ki melyiket tekinti jobbnak.

2014. okt. 21. 08:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos az általánosítások mögött rengeteg a tévedés. Az OTP jelenleg az egyik legtöbb kedvezményt adja az összes bank közül egy jelzálog hitel mellé és pl egy prémium bankos ügyfél extra kedvezményeket is kaphat (nem vagyok OTP elkötelezett, különösebben nem kedvelem őket, de ettől a tények még tények.)


A BB sem mindenkinek jó, sőt...! A jelenlegi kínálata nincs benne az első 3-ban és a jövedelem elvárásai is jóval magasabbak az átlagnál.

2014. okt. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!