Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jelzálog alapú deviza kölcsön,...

Jelzálog alapú deviza kölcsön, svájci frank alapú 3 éve nem volt fizetve, mi fog történni?

Figyelt kérdés
A bank még csak ránk se nyitotta az ajtót, havonta a folyószámla kivonatot küldik csak, jelenleg -23.000 forint van rajt. A hitellel kapcsolatban semmi...még egy kósza levél se...

2014. szept. 22. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon jó.

Nem szokványos eset, az már biztos. Lehet, hogy elfelejtkeztek rólad.

Az azonban ingatlant nehéz lesz jelzáloggal terhelten továbbadni.


Hallottam már olyat, hogy a negyedik év végén jut eszükbe értesítést küldeni, csak,hogy érezd a törődést.

2014. szept. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gyula1971 válasza:

Én már 4-éve nem tudom fizetni, és élő a szerződésem. De, hogy is kaptam a hitelt én, hát jövedelem igazolás nélkül. A hitelkérelmi lapra beírattak velem a bankfiókban egy nem létező jövedelmet, hogy a központ simán bírálja el.


Most pedig bíróság lesz ebből, vagy PBT-ha megegyezünk a Bankkal. A hitel tőketartozás megosztásában, hiszen itt a Bank is felelős, főleg ő, hogy így kiadta a hitelt.

Nem is adhatott volna jöv igazolás nélkül, utólag megtudtam.

Ezért én nem felelek 100%-ban, engem megtévesztett a Bank ezzel a termékkel hitelfelvétel előtt.

A hitel nagy részét írja le a bank szépen, vagy a bíróság osztja meg.

2015. máj. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!