Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Adónem tartozást hogy tudom...

Adónem tartozást hogy tudom megkérni részletre?

Figyelt kérdés
Kaptam egy levelet a NAV-tól hogy összesen 60 ezer forint tartozásom van 2012.évről, egészségügyi járulék elmaradás miatt.Ráadásul egy hónapot túl számoltak mert az utolsó hónapban már volt bejelentett munkahelyem. Hogyan tudnám megkérni ezt részletre? És ezt az egy hónapot felülvizsgáltatni? Ha valaki tudna segíteni megköszönném.

2014. nov. 19. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Innen tudod letölteni a kérelmet:

[link]

Nem valószínű, hogy "túlszámoltak". Ami neki pl. decemberi esedékességű tartozás, az a november hónap után fizetendő járulékod, mivel a járulékokat mindig utólag, a tárgyhót követő hónap 12-ig kell megfizetni.

De ha nem értesz egyet a fizetendő összeggel, akkor írsz nekik egy levelet, amiben megírod, hogy melyik tétellel nem értesz egyet és miért.

2014. nov. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!