Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egyenleg anomália. A számlámon...

Egyenleg anomália. A számlámon több pénz van, mint amennyi matematikailag lehetséges. Mitől lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

OTP Junior számlám van, és megközelítőleg 2x annyi pénz van most rajta, mint amire számítottam.

Köze lehet-e ahhoz, hogy aliexpressről rendeltem a különbséggel nagyjából megegyező értékben? A számlatörténetben megjelent az összeg levonása, viszont az egyenleglekérdezésnél, és a felhasználható egyenlegnél nincs nyoma a levonásnak, pedig az Aliexpress már megerősítette a fizetést, és a termékeket is postázták. Az létezik, hogy 2 hét alatt nem sikerült levonni kártyáról a vásárlás összegét? Kártyás fizetés volt.


2014. nov. 25. 21:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ezt a kérdést a banknak tenném fel.

Úgyis kiderül előbb-utobb, szóval inkább szólj te.

2014. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!