Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az nektek nem furcs hogy az...

Az nektek nem furcs hogy az Afrikában lévő kriptidek nagy része Jura kori lényekből áll? pl mokele-membe=diplodocus, kongomato=Rhamphorhynchus, kasai-rex=allosaurus lehetséges hogy megnyílt egy tér idő anomália a jura korban és onnan mentek át oda?

Figyelt kérdés
igen tudom miket írtok nem mert az érmelléki kuglófember volt meg a repülőjeti meg a jóskagyerek de normálisabb választ szeretnék még ha ez hihetetlen is

2014. máj. 7. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Forrás?
2014. máj. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ezt én találtam ki hogy anomáliából jöttek át
2014. máj. 7. 20:05
 3/16 A kérdező kommentje:
mint a primeval cimű filmben lévő tér idő anomáliák
2014. máj. 7. 20:06
 4/16 anonim ***** válasza:

Nagy rajongója vagy az Őslények kalandorainak, mi?


[link]

2014. máj. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ja, látom, közben írtál. Nos, el kell, hogy keserítselek. A TV NEM A VALÓSÁG.
2014. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
jó tudom de mivan azzal a sok kriptiddel? csak egyet látnak általában belőlük mi rá a magyarázat nem élhettek több millió évig? ez a leglogikusabb vagy félrenéztek valamit
2014. máj. 7. 20:10
 7/16 anonim ***** válasza:
Semmi nincs velük, ugyanolyan kitalációk, mint a vasorrú bába.
2014. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
jó tudom de biztos van valami valóságalapja a benszülöttek hogy találnák ki hogy néz ki egy diplodocus és egy Rhamphorhynchus az allosaurusban én se nagyon hiszek de ezekben inkább
2014. máj. 7. 20:14
 9/16 anonim ***** válasza:
A Mokele Mbembe mint Diplodocus? Mintha a molyembert valaki Arcaeopteryxnek mondáná. Azért mert hosszú nyaka van, még nem lesz vízi kriptid.
2014. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

egy szóval sem mondtam hogy vízi és a a mokele-membe valami

sauropoda szerintem te összetéveszted a diplocaulussal=(ez egy kétéltű bumeráng alakú fejjel) a diplodocust

2014. máj. 7. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!