Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál nyissak számlát...

Melyik banknál nyissak számlát ahhoz, ha otthonról sokat szeretnék utalgatni kis sösszegeket? Melyik a legkedvezőbb, amelyik nem von le sokat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Legobb a Westwern Union.Igaz,hogy ott nem utalni kell,hanem befizeted kp-ben,a cimzett is kp.-ben kapja meg.A bankok elég sok jutalékot számolnak,és a konvertálás is sokba kerül.
2010. febr. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én K&H-s vagyok, van e-bankom, tehát itthonról is tudok utalni. Igénybe vettem e mellé különféle sms-szolgáltatásokat (kapok sms-t ha befizetnek, ha utalnak, ha használják a kártyám, ha utaltam a számlámról, stb.) Összesen 525 Ft havidíjam van, ebben benne vannak az "extrák" és az alap számlavezetési díj. Szerintem havi 3-4 00 Ft-ért is kapsz a K&H-ban számlát, e-bankkal. Nem tudom, hogy ez olcsó vagy drága-e neked. Én amiatt választottam ezt a bankot, mert a páromnak is itt van számlája, ő elégedett a bankkal, az ügyintézők kedvesek, barátságosak és közel is van. (Bár van közelebb is bank.)
2010. febr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Második lennék!

Azt még nem mondtam, de fontos, hogy nézz körbe a környéken, hogy mi a bank-kínálat. Esetleg menj be érdeklődni vagy nézz körbe a honlapjukon.

2010. febr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is a KH-t aakrtam javasolni :-)

E-bankolós számlát nyitsz, max. 500 Ft leeht szerintem, kb. És annyit utalsz, amenyit akarsz, ingyenes.

2010. febr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A Westwern Union-t szerintem felejtsd el. Nem csak mert horribilis díjai vannak (a bankoknál jóval magasabb), hanem kényelmetlenebb is (mindig be kell csattogni, ha be akarsz fizetni, Te pedig azt írtad otthonról szeretnél).


A K&H nem rossz, de van hasonló (fix havidíjért korlátlan utalás) csomagja az UniCreditnek, Raiffeisennek, Citibanknak is. Szerintem az sem mellékes, hogy van-e a közeledben fiókjuk.

2010. febr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
K&H van a férjemnek. 3-400Ft egy utalás. Sokat vásárolok a Vaterán,Teszveszen és mondjuk ha nyerek egy terméket 1 Ft-ért,nem éppen éri meg utalgatni.:(
2010. febr. 2. 09:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Drága: olvass!

A KH-nál e-bankos szolgáltatást kérjetek a férjed számlájára.

A havidíj az eddigi 2-300 Ft-ról 5-600 Ft-ra nő és cserébe TELJESEN ingyen utalsz onnantól kezdve otthonról!

Tehát ez lenne számodra a tökéletes, csaknem ingyenes megoldás!

Én ugyanezt tettem, ugyanezen okból (gyerekeknek vásárolok a neten és a férjemnek volt ott eleve számlája).

Nagyon kényelmes és 2-300 Ft plussz díjért cserébe. Ennél jobbat nehezen találsz, de tényleg a neten nézz körbe a bankok honlapján.

Azóta én átálltam a közüzemi számlákkal is: havonta leolvasom, neten bediktálom az adatokat, megküldik a számlát és neten keresztül kiegyenlítem utalással. Én ellenőrzök mindent, nem ők vonogatnak kényük-kedvük szerint... ÉS tök ingyen, székben ülve.

2010. febr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi drága,utána nézek!:)
2010. febr. 2. 11:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! tanácsadó vagyok..AXA t ajánlanám 0 az utalás nincs éves dij semmi és kamatozik is lekötetlenül a legjobb:)
2010. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!