Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem tudok belépni az...

Miért nem tudok belépni az Otpdirektbe? Részletek lentebb. FONTOS

Figyelt kérdés

Kb 3 éve vagy már több is hogy megvan a bankkártyám. Pár napja felhívtam az otp-t hogy nem tudok az azonosítómat és a jelszavamat sem mivel soha nem léptem fel rá. Telefonon elmondták az azonosítómat, tegnap pedig elküldték levélbe a jelszót. Megpróbáltam belépni, és azt írta ki hogy " hibás a számlaszám formátuma"

10.sikertelen belépés után pedig kiírta a számítógép hogy letiltotta az azonosítómat és csak 24 óra múlva léphetek fel. Azóta sem tudok fellépni. Ma pedig azt írta ki hogy lehet hogy helytelenül írtam be a jelszót vagy az azonosítót.

Pedig mindent jól írok. Mi lehet a baj?



2015. jan. 8. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Eleve mikor megcsináltattad a kártyát, kaptál 1 rahedli papírt.

Ha kérted az internetbank hozzáférést (mert asszem alapból ez nincs) akkor kaptál olyan papírt amin rajta van a számlaszám, az azonosító, és mikor csináltattad a kártyát akkor kérték, hogy írj be egy 7 számból álló kódot, na az a jelszavad.


és igen, ha sokszor elrontod akkor letilt, mert úgy veszi, hogy valaki felakarta törni.

2015. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
A számlaszámot ugye nem a bankkártyádról másoltad? A számlaszámnál ugye figyelted, hogy az "117" már eleve ott van, és csak az az utáni számokat írtad?
2015. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ilyenkor 24 órára ttiltja le, utána ismét próbálkozhatsz, a fentebbi válaszolók ltal írtak figyelembevételével.
2015. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De soha nem léptem még fel rá... csak ünnepek előtt próbáltam legelőször fellépni..

jól írtam a számlaszámot is láttam hogy már a 117 oda volt írva de valamiért ígysem fogadta el..

pedig jó az azonosítóm is meg a jelszavam is.mivel az azonosítót telefonon keresztül mondták meg nekem, a jelszót pedig levélben küldték el nekem.

2015. jan. 9. 09:11
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaaa és mikor felhívtam az otp-t, le ellenőriztük hogy jó e az azonosító amit beírtam és az jó. a számlaszámom szintén jól írtam be, és a jelszónak is jónak kell lennie mivel azt meg ők küldték ki levélbe.
2015. jan. 9. 09:21
 6/7 anonim ***** válasza:

A legeslegelső belépéskor meg kellett változtatni azt a jelszót amit vagy ők adtak vagy szerződéskötéskor írtál be... Én múlt évben kötöttem és nyomatékosan felhívták a figyelmemet hogy - már nem emlékszem hány napon belül - de lépjek be és változtassam meg a jelszót a belépéskor mert csak egyszeri jelszó ez...

Szerintem ha személyesen bemész, már csak úgy tudod orvosolni a problémát.

2015. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 9. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!