Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha az olx-én akarok venni egy...

Ha az olx-én akarok venni egy terméket akkor Hogy kell fizetni? Biztonságos ha elküldöm a pénzt és akkor küldi a terméket?

Figyelt kérdés
2015. jan. 12. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

De nem xbox-ot, ugye? :-)

Ne utalj előre!

Ragaszkodj az utánvéthez, ha nem tetszik az ipsének, hagyd a fenébe!

2015. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Utánvétet felejtsd el, manapság senki nem küldi úgy és nem azért mert csaló. Én sem postázok úgy ha nem tetszik lehet keresni tovább, mondjuk én eddig csak max 5-6000 Ft-os ruhát adtam el, nem drága műszaki cuccot.


Vagy utalás vagy eljön személyes találkozóra és punktum.


Amúgy a válasz: nem biztonságos, nincs garancia hogy azt kapod amit vársz. Átverhet és küldhet féltéglát, de pont ugyanez van utánvét esetén is, hiszen csak fizetés után kapod meg a csomagod.


Ha biztosra akarsz menni olyan árut keress ami belátható távolságra van és tudsz találkozni az eladóval.


Vagy letesztelheted hogy pár nap múlva a környékén lesz dolgod és szeretnéd személyesen átvenni, ha készséggel belemegy akkor valószínű létezik a termék és átvehető, akkor talán előreutalás után se fogsz koppanni.

2015. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a 2.-re , tipikus eladói hozzáállás!!!
2015. jan. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erre írtam hogy keressen máshol nem kell tőlem venni :)

Ha kell a cucc lehet találkozni is. Én pl rugalmas vagyok ebben de ha az ország másik részében el a vevő akkor vagy utal vagy lemond rola.

Én nem fogok előre fizetni 3000ft utánvét díjat aztán akár 2hét is lehet mire a postás hozza ha meg nem veszi át a vevő akkor bukom a feladasi díjat plusz fizetek h visszakapjam a csomagot.


És mint írtam utánvéttel is lehet csalni semmi garancia.

2015. jan. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hívd fel, abból kiderül, milyen ember, 5 perc beszélgetés után


ha utalod, annak nyoma van, ha nem érkezik csomag feljelenteted, ha többször csinálta, minősített csalásért eljárás indul

2015. jan. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!