Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék a ma született...

Mit tehetnék a ma született mopsz kiskutyával? Nagyon sürgős kérdés, gyors válaszokra lenne szükségem!? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Hajnalban született és tátogva veszi a levegőt és közben hallatszódik,hogy valami mintha a tüdejében lenne (nyák vagy víz) és hiába próbálom kiszedni orszipkával nem változik a helyzet..Aki ért hozzá,mit tehetnék? Emiatt nem tud szopizni sem,lehetséges,hogy éhen fog halni..hogyan etessemmit tehetnék az érdekében,hogy életben maradjon?:/ Előre is köszönöm a gyors válaszokat!!

2014. aug. 8. 10:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Ennyi idő alatt felhívhattad volna az állatorvosotokat például, valószínűleg többet meg hamarabb fog segíteni...
2014. aug. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Sajnos az állatorvosok ilyen esetekben vagy nem elérhetők,vagy annyit mondanak,hogy lesz ami lesz..nem foglalkoznak ilyenekkel,ezért reméltem,hogy valaki segít vagy olyan aki már átélte ugyan ezt!
2014. aug. 8. 10:33
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Hivd ki az allatorvost.
2014. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vidd el a kutyat hozza.
2014. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Magzatvizet nyelt, te pedig nem a megfelelő módon próbáltad kiszedni belőle. Most jön az, hogy aki ellet, annak nem árt ismernie , hogyan, mit kell tenni.

Nem sok jövőt jósolok annak a kiskutyának így. Talán doki tudna rajta segíteni, mert hiába írom, hogy rázd ki belőle , nem tudod, hogyan kell , és valószínűleg már késő is.

2014. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Hívj egy normális állatorvost (van ám ilyen, csak lehet, hogy messzebb, de a telefon mindenhova elér ám), legközelebb meg ne szaporíts szaktudás nélkül ilyen problémás egészségű fajtát. Másmilyet se, de mopszot meg pláne.
2014. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hívj fel egy állatorvost, akár őket:

Lehel úti állatkórház (0-24-ig nyitva vannak)

telefon: 350-0361

2014. aug. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem megy ki? :D ez a dolga. Állatorvos! Amúgy is elletés előtt már lennie kellett volna egy fix állatorvosodnak, akivel bármiylen felmerülő problémával fordulhatsz.
2014. aug. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Próbáltam kirázni belőle de hiába...nem vagyok tapasztalatlan,több ilyet is csináltam már,de mindegy is...nem a leszólásokra vagyok kíváncsi!Ez az oldal ugyanis nem arra való,hanem,hogy segítsünk másnak ha tudunk,ha nem tudunk akkor pedig nem kell hozzászólni!
2014. aug. 8. 10:41
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Vidd egy állatkórházba,meg van állatorvosi ügyelet is ,leszívják a nyákot egy szondával aztán kap AB meg infúziót.Nem olcsó az biztos,de nem megúszható,ha azt akarad hogy ėletben maradjon.
2014. aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!