Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&H Banknál mennyi az utalás...

K&H Banknál mennyi az utalás időtartama? Mert utaltam online az E-bankomból egy másik K&H-s számlára, az én kártyámról levette a pénzt írja is hogy sikeres utalás de a pénz még mindig nem érkezett meg a másik számlára! 3 napja várom!

Figyelt kérdés

2015. febr. 28. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bizony valamit elrontottal, mert munkanapokon 4 ora alatt atmegy. Bankon belul meg kb. azonnal. Egesz pontosan mikor utaltal?
2015. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most a héten 26.-án Csütörtököm este 19:00 kor utaltam a Szerencsejáték.zrt belső számlámra (k&h-s) és Pénteken néztem reggel akkor már nem volt rajta a pénz a kártyán azaz elküldte ! megnéztem és sikeres a tranzakció de még a pénz mindig nem érkezett meg 28.-a van ! szóval nem értem hogy meddig küldi :(
2015. febr. 28. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy az utalás végülis pénteken indult hisz a csütörtök esti utalás az pénteken indul. Szombaton meg hiába lesed, mert csak munkanap lehet utalni.

Ha a tippmix vagy hasonló oldalra utaltál (szintén Szerencsejáték Zrt.), annak a jóváírási ideje kb 2 munkanap. Nem elég ott a gyűjtőszámlára utalási időt számolni, azt az azonosítód alapján írják jóvá, amit megadtál a közleményben.

Végülis péntek volt az 1. munkanap, várhatóan hátfőn megjelenik az oldaladon már a pénz.

2015. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát én már imádkozok , hogy úgy legyen ahogy írtad ! mert van a (szerencsejáték zrt-én ) belül olyan opció ,hogy befizet és ha azzal csinálom mindig sikertelen a tranzakció! szóval nem értem hogy azzal miért nem engedi a befizetést, de ha az oldal K&H számla számára küldöm úgy meg állítólag jó ahogy írtad te is :)
2015. febr. 28. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:

A "befizetés" ahhoz meg kell adnod a kártyaszámot, lejárat dátumát stb stb. Nekem is a barátom már így szokta a tippmixes egyenlegét ölteni mert az utalásra mindig kellett várni 2 munkanapot mire jóváírták :)

Komolyabb oldalra már csak a kártyaszám stb-vel lehet regisztrálni pl. bet 365.

Ne aggódj, meg fog érkezni az a pénz :)


Ha vot,ltál főiskolás, egyetemista, pont úgy működik mint a Neptun rendszer. A gyűjtőszámlára utalsz és majd a neptunos ügyintéző kisasszonyka a Neptun kódod alapján jóváírja az utalásodat és megjelenik a felületen :)

2015. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!