Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál vegyek fel...

Melyik banknál vegyek fel hitelt vagy van más megoldás?

Figyelt kérdés

A jelenlegi kb 1.millió.Ft hitelemet ami több kis hitel,szeretném kiváltani egy adósságrendezővel,vagy akárhogy,de már 2 banknál utasítottak el és nem értem,hogy miért.

170.000Ft Nettó jövedelemmel,2 éves munkaviszannyal rendelkezem és nem vagyok a KHR-en nem fizetőként.

Segítenétek?



2015. márc. 6. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem mar atfutott a fejemen kolcson adni maganszemelykent szerzodessel ugyveddel, de ugy tudom ezeket eleg nehez (szinte lehetetlen) behajtani ha az illeto nem fizeti vissza, csak a pereskedes menne...

talan a providentnel probalkozz vagy vannak ilyen hitel kivalto cegek, amik pont ezt csinaljak, keress ra: adossagrendezo hitel

2015. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A megadott adatok alapján nem lehet megmondani, mi lehet a probléma oka.


Rendesen fizetted eddig a részleteidet?

Részletezve milyen hiteleid vannak?

Hány éves vagy?


Tulajdonképpen az lenne itt a legfőbb kérdés, miért szeretnéd, hogy a "több kis hiteledet" adósságrendező hitellel kiváltsd és miből gondolod, hogy ez kedvezőbb lesz, mint a már meglévő hiteleid fizetése?

A gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy akkor éri meg a hitelkiváltás, ha pl a sok kisebb ingatlan fedezet nélküli hitelből csinálunk egy kedvező kamatozású jelzálog hitelt, de pl a fedezet nélküli hiteleket hasonlóan fedezet nélkülire cserélni sok esetben értelmetlen, mert "csöbörből vödörbe" kerülnél és ez a bankoknak sem vonzó opció.

2015. márc. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok.

Jelenlegi hiteleim törlesztője havonta 90.000-95.000Ft

És egy 1.5 milliós adósságrendezőnek pedig lenne 35.000Ft kb.

Ezért szeretném ezzel kiváltani.

Nem vagyok elcsúszva jelenleg semmivel és nem is voltam.

De ha így folytatódik el leszek mert rengeteg a havi törlesztőm.

2015. márc. 7. 10:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, azért 35.000Ft a havi részlete egy adósságrendező hitelnek, mert több évre elhúzódna a kölcsön visszafizetése, de kamat tekintetében semmivel sem jobb, mint bármilyen normál személyi kölcsön. Vélhetően neked már fullra kimerített hitelkártyáid és lenullázott folyószámla hitelkereted lehet (talán még provident hitel is), ha 1M Ft-ra ilyen sokat kellene havonta fizetned.

Két okból nem kapsz hitelt sehol.


1. 21 évesnek a legtöbb bank eleve nem ad fedezet nélküli hitel. Már az is hiba volt, hogy kaptál hitelkártyákat, hitelkeretet, hiszen látszik, hogy nem jól használtad őket.


2. Hitelkártyát, hitelkeretet egyébként sem szívesen váltanak ki a bankok.


Azt javaslom, hogy minden költségedet fogd vissza és szabadulj meg az összes hiteledtől. Vedd előre azokat, amelyeknek a legdurvább a kamata. 1M Ft-ot egy-másfél év alatt vissza lehet fizetni, ha ilyen tempóban törleszted.

2015. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!