Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Banki elszámoltatás miatt...

Tusu72 kérdése:

Banki elszámoltatás miatt kérdeznék, autóhitelem volt a CREDIT SERVICE nél mint kiderült megszünt a cég, ilyen esetben hova lehetne fordulni hol lehetne érdeklödni, mert járna vissza pénz?

Figyelt kérdés
2008-ban vettem autót 20000ft havi kezdéssel rézletre öt évre,rendesen volt törlesztve gyakorlatilag az elejétől kezdve 36000-38000ft tal ment tovább a végéig.Kb mennyi járna vissza,ha találnék jog utódot.Előre is köszönök minden választ.

2015. márc. 9. 15:16
 1/5 Szviktori válasza:

Sajnos én is ugyan ezzel a dologgal küzdök. Ezt az információt kaptam:

A Credit Service zrt. felszámolás alatt,az elszámoltatási igénnyel a Pénzügyi Stabilitási és Felszámoló Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társasághoz kell fordulni! 1071 Bp. Damjanich u.11-15. Tel: +36-1-321-0116.

Azonban a telefont nem veszik fel. Írtam e-mailt, küldtem faxot, végül holnap bemegyek személyesen, bár nem tudom, hogy van e egyáltalán ügyfélszolgálatuk... Amennyiben megtud valamit, kérem jelezze, én is ezt fogom tenni.

Üdv, Viki

2015. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 fullankp válasza:
Ugye akkor már mindenki tudja, hogy mi a helyzet. De mit lehet tenni ilyenkor? Mi mllyen "károsultak" vagyunk??? :-)
2015. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Van valakinél fejlemény? Mi küzdünk, mert megy az egymásra mutogatás a Skill és a PSFN között.
2015. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Roland39 válasza:
Ha a Skill Zrt. kiküldte a törvénytelenül felszámolt hivatalos értesítőt és ott megjelölte,hogy jár vissza pénz. De nem akar fizetni és mutogat a Credit Service Zrt.-re ( vagy annak a felszámolójára, akkor azt nem szabad hagyni. Ugyan is velem is ez történt, viszont és tovább mentem és elküldtem a Békéltető testülethez és ők most határozatot hoztak ,hogy a Skill Zrt-nek KELL FIZETNI !!! Nem szabad hagyni h a Skill bármiféle szabályra vagy törvényre hivatkozzon.
2016. febr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Petrányi Gábor válasza:
Hova kell pontosan menni és merre elindulni, mert kaptam levelet, hogy vissza jár pénz, de a bank felszámolás alatt
2016. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!