Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP direct Nem tudok belépni,...

OTP direct Nem tudok belépni, mit kell ilyenkor csinállni?

Figyelt kérdés

Vagyis be tudok lépni mert, tudom az ősszes adataimat!

Csak amikor próbálok belépni, akkor meg kéne adni egy kódot amit sms ben küldenek el, csak az a baj, hogy a számlámat már kb 5 éve nyitottam (OTP junior) és az akkori telefonszámom van megadva ami viszont már nem él, és így sajnos be sem tudok lépni!



2015. márc. 9. 14:41
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Akkor szépen elfáradsz a bankba, és megadod az új telefonszámodat. Nem, nincs kényelmesebb megoldás.
2015. márc. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nah jah egyébként már azóta 2× változott a számom és már 2 éve is adtam meg másik számot, de hiába mert, attól függetlenűl ugyan arra a számra jöttek az értesítők!

De amúgy valószínű, hogy bemegyek majd számot változtatni, mert decemberbe lett megint új számom, amúgy gondoltam, hogy be kell majd mennem úgy is, de a legközelebbi bankfiók is 30km re van -.-

2015. márc. 9. 15:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy kis 1000 fős faluban lakom, és itt csak egy ATM van de az is takarékos!
2015. márc. 9. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!