Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Honna tudnék gyorsan kölcsönt...

Honna tudnék gyorsan kölcsönt föl venni? Munkáltató meg ilyenek nélkül?

Figyelt kérdés
A férjemnek nincs be jelentett munkahelye,nekem 38 e ft a gyes és a családi egyben.
2010. febr. 15. 11:07
 1/4 anonim válasza:
Provident?
2010. febr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem tudom,azt föl vehetem?

az előzőből van még kb.5000 ft tartozásom,de azt most ebből ki fizetném

2010. febr. 15. 11:33
 3/4 anonim válasza:
provident. másról nem tudok
2010. febr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A gyors kölcsönökkel nagyon kell vigyázni, mert a többszörösét fogod visszafizetni. Én inkább először megpróbálnék ismerőstől kölcsön kérni, ha nem nagy összegről van szó. Csak akkor jöjjön szóba szerintem, ha létszükséglet! Gondolj bele, hamar elfogy az az összeg, utána lesz megoldás az anyagi dolgaitokra? Ha nem, akkor nem javasolnám. Ezt csak jó szándékkal írtam le:-)) Nagyon gondoljátok át, hogy vissza tudjátok-e fizetni és még mellette meg tudtok élni simán...
2010. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!