Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A K&H Bank csak húzza az...

A K&H Bank csak húzza az agyunkat? Kapott már valaki elszámoló levelet?

Figyelt kérdés

Üdv. Mindenkinek!


Szerintetek a K&H csak húzza az idegeinket és a türelmünket?

Több bankfiókból is ugyan azt az infót kaptam. A bank az elszámoló leveleket 15.-től postázza. A mai napig 4 póstával beszéltem. Mind ugyan azt mondta. Egy levelet sem kaptam még kézbesítésre a K&H-tól. 2-3 munka nap alatt a postás kezébe kell adniuk. Már 10 napnál járunk, de még egy levél sem érkezett meg.


Ha valaki kapot K&H-tól levelet jelezze kérem!


Kizárólag K&H-s ügyfelek írjanak ha kérhetem.



2015. márc. 25. 10:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Április 30 a határidő a levelek postázására, felesleges reklamálni ilyen korán.
2015. márc. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

15-TŐL postázza.

Nem adnak postára 1-2 nap alatt több tízezer, vagy több százezer levelet!

Ahogy az első is leírta, 04.30-ig kell küldeniük, és addig még több, mint egy hónap van.

Nem húzzák az agyad, 04.30-ig meg fogod kapni.

2015. márc. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Jól mondja a két előttem szóló.
2015. márc. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
minden bank a végsőkig húzza majd. Ha nem perelte az államot az adott bank akkor a ápr. 30 -ig kapod a levelet, ha perelte május 30.-ig.
2015. márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Én már kaptam pénzt tőlük 15-én jött meg. Kifizettem tavaly az utolsó törlesztőmet is közel 400.000 forintot kaptam vissza.
2015. márc. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Utolsó! Melyik bank, mekkora hitelösszeg?
2015. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Én is K&H-s vagyok.

Nem kaptam még elszámoló levelet, ellenben más összeget vontak törlesztőként a 24-én, (tegnap) esedékes részletre.

Árfolyamgátas voltam, így eddig fix összeg volt már jóideje, tegnaptól pedig újra a kezdeti elszámoláshoz hasonlóan 3 részletben (tőketörlesztés, kamattörlesztés, kezelési kltsg) vonták le a hitelem törlesztőjét, mely 3 elem összesítve kevesebb, mint a szokásos árfoylamgátas rögzített összeg.


Felhívtam a telefonos ügyfélszolgálatot, nem tudnak semmit mondani, nem adnak infót, várjam meg a levelet, amit május 5-ig kell kézhez vennem.


Egyébként a havi árfolyamgátas fix törlesztőm 66.400 Ft volt, a tegnapi törlesztő ennél 8.300 Ft-tal kevesebb (kb. 12%-kal kevesebb)

(EUR alapú lakáshitel).


Egyelőre még nem bizakodom nagyon, majd akkor hiszem el, ha megkapom az elszámolást és nagyon érdekelne az is, hogy mennyi még a tőketartozásom, mennyi lesz a következő havi törlesztőm, mert ez így túl jól hangzik nekem.

2015. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Levelet én sem kaptam, de eddig 45000 volt a hitel, ebben a hónapban csak 25000
2015. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Én otp-nél voltam és levelet se kaptam csak egy sms-t hogy otp bank elszámolás 400.000 ft plussz az új egyenleg. Jah és már tavaly kitisztáztam egy összegbe a fennmaradó összeget.
2015. márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben, ha te kapsz vissza pénzt, akkor a végső dátumra kell inkább számítani, nyilván nem kapkodják el, ha még náluk lehet egy ideig a pénzed, mint ahogy a legtöbb ember se fizeti be rögtön a csekket kézhezvétel után.
2015. márc. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!