Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A K&H Bank csak húzza az...

A K&H Bank csak húzza az agyunkat? Kapott már valaki elszámoló levelet?

Figyelt kérdés

Üdv. Mindenkinek!


Szerintetek a K&H csak húzza az idegeinket és a türelmünket?

Több bankfiókból is ugyan azt az infót kaptam. A bank az elszámoló leveleket 15.-től postázza. A mai napig 4 póstával beszéltem. Mind ugyan azt mondta. Egy levelet sem kaptam még kézbesítésre a K&H-tól. 2-3 munka nap alatt a postás kezébe kell adniuk. Már 10 napnál járunk, de még egy levél sem érkezett meg.


Ha valaki kapot K&H-tól levelet jelezze kérem!


Kizárólag K&H-s ügyfelek írjanak ha kérhetem.



2015. márc. 25. 10:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

7. válaszoló vagyok ismét.

Ma reggeli tranzakcióként, de 03.09-ei értéknapra könyvelve rengeteg tételt látok a hiteltörlesztésre is használt bankszámlámon egy eleddig még nem látott jogcímkóddal: "közvetlen terhelés/jóváírás"- számos + és mínusz tétellel, amelyeknek a közleményében a hitelem száma szerepel, de más megjegyzés nem.

Ezeket a tételeket összeadva kb. 10 eFt plusz íródott jóvá a számlámon (többszázezres + és - összesenjeként).

A telefonos ügyfélszolgálaton nem tudnak magyarázatot adni arra, hogy miért terhelgetik és írnak jóvá összegeket a számlámon, várjak májusig- addig pedig ilyen mozgások még elképzelhetőek.


Én ezt nonszensznek tartom, mert bár tényleg párezer forintos plusz keletkezett a számlámon, de ezzel az erővel lehetne százezres mínusz is...


Szóval a forintosítás valószínűleg megtörtént a hitelem esetében, de kilevelezni még negyelőre nem fognak és addig még legalább egyszer lesz lehívás a számlámról, csak épp nem tudom, hogy mennyi.

2015. márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Neten nézelődve én is úgy vettem észre, hogy a K&H egyre több hitelt forintosít, és írja jóvá a pénzeket a még fennálló hitelesek ügyfeleinél.

Akinek viszont végtörlesztett hitele volt a banknál, ott május elejéig ülni fog a pénzeken. Addíg is kamatoztatja. Már bánom hogy K&H-s vagyok. Valószínüleg megvárom míg visszakapom a pénzem, aztán minden kapcsolatot megszüntetek velük. Szerintem vagy MKB, vagy ERSTE lesz a befutó. A K&H egy mocskos banda.

2015. márc. 27. 08:41
 13/26 anonim ***** válasza:
Megkaptam!
2015. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:

Én ma kaptam meg a lezárt hitelre a levelet...

2008 ban belvett 4,2 millio Chf-et fizettem 2013.10 hóig,aztán kifizettem rá 3,4 milliót és ma akartak adni 420 ezret....

ez valami vicc????persze hogy fellebbezek....

2015. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Én is kíváncsian várom. Bár nem fizettél vissza sokat hozzám képest.

Én 2007-ben vettem fel 3 milliót, 2013ig fizettem, majd vissza fizettem 4.8Millát. Kiszámolték a bankba, hogy a havi részleteim összesen 2,3 millió volt. így összesen 7,1 milliót fizettem ki a 3 millás hitelre.

2015. márc. 31. 18:15
 16/26 anonim válasza:
nekünk erstenel van két hitelünk. az egyik egy frankos személyi kölcsön volt, lejárt egy éve már. arra már március elején kaptunk 200 ezret. elszámoló levél csak most jött. a másik egy lakáshitel, 2008ban szintén frank. 6.750.000 a hitelösszeg. eddig 4,1 milliót törlesztettünk le, most 12 milliót kéne befizetni ha ki akarnánk csengetni. arról még semmit se kaptunk, kíváncsian várom, mi lesz...
2015. ápr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
akartam mondani, hogy úgy látom, gyorsabban megy a lejárt hitelekkel. gondolom egyszerűbb.
2015. ápr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Történt már valakinél valami változás?
2015. ápr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nálam nem ... még várok. tuti kihúzzák ápr 30 -ig. Az egyik ismerősöm 1,5 m. vett fel autóra 2006-ban 6 év alatt fizette ki most visszakapott 10500 azaz tízezer-ötszáz forintot. Én nagyon kiakadtam rajta. Kezdek elkeseredni. Meg az is rossz, hogy van itt is egy csomó troll aki mindenféle irreális összegeket írogat be. A TV azt nyomatta, hogy a felvett összeg 10 - 20 %-a járhat vissza de a valóság nem ezt mutatja.
2015. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Fiola válasza:
Egy másik kérdésnél leírtam, de bemásolom ide is: "2008 okt.30-án vettem fel 2650000 ft-ot(kereken 15000 CHF) 10 évre a K&h Pannonlízingtől gépkocsi vásárlására. Pont 5 évig összesen 2288832 ft-ot törlesztettem vissza, mikor végtörlesztettem normál árfolyamon 2438000 ft-ot. Megjött a levél!!! Tehát összesen 4726832 ft-ot fizettem. Viszakapok 172785 ft-ot." Annyi még, hogy ma voltam bent a K&h-nál. Rögtön kifizették volna, csak nem akartam mégegyszer sorba állni a főpénztárnál. Ezért átutalással kértem. Az utalási idő 5 munkanap lehet maximum és minden napra napi kamatot fizet a bank az utalásig.
2015. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!