Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A K&H Bank csak húzza az...

A K&H Bank csak húzza az agyunkat? Kapott már valaki elszámoló levelet?

Figyelt kérdés

Üdv. Mindenkinek!


Szerintetek a K&H csak húzza az idegeinket és a türelmünket?

Több bankfiókból is ugyan azt az infót kaptam. A bank az elszámoló leveleket 15.-től postázza. A mai napig 4 póstával beszéltem. Mind ugyan azt mondta. Egy levelet sem kaptam még kézbesítésre a K&H-tól. 2-3 munka nap alatt a postás kezébe kell adniuk. Már 10 napnál járunk, de még egy levél sem érkezett meg.


Ha valaki kapot K&H-tól levelet jelezze kérem!


Kizárólag K&H-s ügyfelek írjanak ha kérhetem.



2015. márc. 25. 10:58
1 2 3
 21/26 rita80 válasza:
Nekem Erste lízingnél volt gépkocsihitelem. 2007-ben vettem fel 1,8milliót 7 évre.Futamidő előtt 6 hónappal kifizettem. Összesen kb.4,5milliót fizettem vissza. Ma kaptam a levelet 270ezer jár vissza. A K&H-nál is volt hitelem, de onnan még nem kaptam értesítést.
2015. ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Még csak 3 nap van április 30-áig és még egy banktól sem kapott lányom sem levelet sem pénzt.
2015. ápr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Már április 27-ét írunk, lányom 2 hitelt törlesztett korábban és van 1 aktuális lakás hitele, 3 banktól de eddig még sehonnan semmit nem kapott, sem levelet sem pénzt. Gondoljátok, ezen a 3 napon majd mindháromtól megjön? Nem hinném.
2015. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 rita80 válasza:
Tegnap megjött a K&H elszámolás. 2008-ban vettem fel 1,7Mft-ot euro alapon 15 évre. Idén januárban végtörlesztettem. Összesen 3 milliót fizettem vissza. Most 70ezer a visszajáró összeg.
2015. máj. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
K&Hs vagyok és még mindig nem kaptam elszámolót levelet. :(
2015. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
látom már rég nem jött hozzászólás, csak érdekelne, hogy aki végtörlesztett az kapott-e már levelet és kap-e vissza? mi még nem kaptunk értesítést, elvileg nov. 30-ig küldik csak érdekelne, hogy más sem kapott még?
2015. nov. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!