Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vajon kaphatok 1 millió ft....

Vajon kaphatok 1 millió ft. Személyi hitelt így? Többi lent..

Figyelt kérdés
Átlag fizetésem 155ezer, folyamatos hosszú évek óta megszakítás nélküli munkaviszonyom van, minden igazolható. Cofidist próbáltam de elutasítottak, talán azért mert volt egy (azóta megszüntetett) hitelkártyám és azt halottam nem előnyös (hiába nem használtam) azzal igényelni. Páromnál lakom így nincsen lakhatási költségem csak a rezsit felezzük (de nem vagyok oda bejelentve) Előtte sosem volt semmilyen hitelem sem kölcsön sem semmi.

2015. ápr. 8. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
99%,hogy NEM!
2015. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de miért nem???
2015. ápr. 8. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Alacsony a jövedelmed.

2. "...de nem vagyok oda bejelentve..."

3. "Előtte sosem volt semmilyen hitelem sem kölcsön sem semmi." = Nincs mi alapján megítélni,hogy milyen adós vagy.

4. Gondolom nincs fedezeted. (Telek,ingatlan,műtárgy,stb.)

2015. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igy már érthető
2015. ápr. 8. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Megkaptad?
2018. febr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!