Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A CIB Bank autóhitel elszámolá...

A CIB Bank autóhitel elszámolással kapcsolatban valakinek küldött már valami érdemlegeset?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy aki autóhitel után kapott már elszámolást mik a tapasztalatok, mire lehet készülni?

2015. ápr. 8. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.Se levél, se pénz.Eddig. Cib lízing a mienk.Ha történik valami írok!
2015. ápr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Honlapjukon azt írják, április második felében küldik csak meg.


"Tájékoztatjuk érintett ügyfeleinket, hogy a CIB Bank, a CIB Lízing és a CIB Ingatlanlízing a deviza alapú fogyasztói kölcsönszerződéssel rendelkező ügyfeleinek 2015. április második felében küldi meg az elszámolásról szóló tájékoztatást. " [link]

2015. ápr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 prohy válasza:
Cib lizing. 2008-ban 2 millio hitel, chf alapu, 10 evre, 4 evig fizettem havi fix kondival, majd vegtorlesztettem. Osszesen 1.4 millio fizettem havi 31ezresevel a 2 milliora, plusz a lezaraskor 3.8 milliot egy osszegben. Igen, jol szamoltok 2milliora visszafizettem 5.2 millat 4 ev alatt!!! Kaptam vissza 92.000 ft-ot. Nagyvonalu a tortenet, egy uzsorassal jobban jartam volna, koszi Vitya koszi Toncsi!!!
2015. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!