Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A G2A.com nem küldte vissza a...

CartmanHUN kérdése:

A G2A.com nem küldte vissza a pénzem egy sikertelen vásárlás után, vissza fogják hétköznap?

Figyelt kérdés
A mai nap hajnalában vásároltam egy játékot G2A.com-on keresztül, majd visszautasították (valószínűsítem, hogy dolgozók hiányában). Leírták a vásárlás folyamatában, hogy lezárt (closed) és mellékelték az információnál, hogy ha bankkártyával rendeltem, akkor a bankkártya cégtől függ, hogy mikor érkezik meg a pénz. Na most elvileg az OTP-től hétvégén nem kapom meg az utalásokat csak hétköznap mert akkor működik a rendszerük. Ennek van köze ahhoz, hogy a G2A mikor küldi vissza a pénzem?

2015. ápr. 11. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Visszaküldik, Ha mégsem, akkor vedd fel a kapcsolatot a customer supporttal és megoldják.
2015. ápr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A pénz visszaérkezése 3-4 munkanapba is beletelhet.


Egyébként a netes vásárlás éjszaka is működik, nem valószínű, hogy a dolgozók hiánya volt a baj. A számítógép intézi a vásárlási folyamatot.

2015. ápr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat, csak kicsit megijedtem, hogy mi lesz azzal a pénzemmel. Ma újrapróbálkozok a játék megvásárlásával, ha nem működik, akkor inkább hagyom aztán a későbbiekben megveszem Steamen keresztül.
2015. ápr. 11. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!