Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A banki elszámolással kapcsola...

Lencsibaba0121 kérdése:

A banki elszámolással kapcsolatban kapott már valaki valamit? Honnan tudhatom, hogy kaptam-e már, ha a bankban nem mondanak semmit, levél pedig nem érkezett?

Figyelt kérdés
OTP-s vagyok, nagyon várom már, hogy történjen valami. A hitelem nem fog kifutni sajnos, ahogy számolgattam. Ebben a hónapban ugyanannyit vontak, mint eddig, gondolom akkor még semmi nem történhetett. Többször is telefonáltam már a banknak, érdeklődtem, de nem mondanak semmit. Várjam meg a levelet... értem én, megvárom, de közel 200.000 Ft a havi törlesztésünk, így azért nem annyira nyugodtan várok. Szerintem joggal várom el, hogy ha betelefonálok, akkor legalább annyit mondjanak, hogy történt valami vagy nem. Vagy nem??
2015. ápr. 16. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ügyintéző nem fog tudni. A központ hiteladminisztrációs részlege tudna mondani akármit is, de az pedig azért nem fog, mert iszonyúan leterheltek.


Várj türelemmel. Hozzánk ma hoztak egy elszámolást (bár kutya legyek, ha ki lehet bogozni belőle bármit is), a

pénzt viszont már visszautalták 1-2 hete.

2015. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
(Ez cca 1 éve kifizetett (nem végtörlesztett) személyi hitel volt, hogy a tied milyen, nem tudom)
2015. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Felhívtam a hitelinformációs vonalat és kaptam felvilágosítást, bár kb fél órába tellett! De megvan! Kis admin hiba miatt vontak ugyanannyi törlesztőt, mint eddig. Szerencsére jelentősen kevesebb lesz jövő hónaptól! :D
2015. ápr. 17. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!