Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy angol nő megvenné a...

Egy angol nő megvenné a laptopomat, és állítólag levonta már az összeget a bankja a számlájáról, letétbe van, míg én ki nem postázom Nigériába a laptomomat. Ez átverés lenne?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 17:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a valaki valószínűleg se nem angol, se nem nő, hanem valami nigériai csaló. Az az oldal is kamu, ahol követni tudod a pénz útját, amint feladod a csomagot, elfog tűnni mindenestül a netről. Egy barátom már megjárta így.
2010. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Magyar billentyűzetes laptopot akar venni?
2010. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
NAGYON ARANYOSAK VAGYTOK, KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGETEKET! NEM VAGYOK BUTA, HOGY KIPOSTÁZZAM A NŐNEK A LAPTOPOM! VISZONT, MEGÍROM NEKI, HOGY LETÉTBEN VAN A POSTÁN, NA ERRE MIT REAGÁL. VAGY FELHÍVOM A BANKJÁT. EGYÉBKÉNT A NŐ NEVE: MRS.DOLPHIN SMITH. KÖSZI NEKTEK MINDENT!
2010. febr. 21. 13:23
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez a név szerintem olyan, mindt nálunk a Nagy, Kovács, stb.
2010. febr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!