Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan hitel ami jövedelem...

Van olyan hitel ami jövedelem igazolás nélkül igénybe vehető?

Figyelt kérdés
20èves vagyok van egy 1èves kislányom eddig olyan albèrletben laktunk ami butorozott volt. A mostani albèrletünk sajnos nagyon sok pènzt igènyel de 20ezerèrt kaptuk meg se kaucio semmi . szeretnènk kölcsönt felvenni de se a páromnak se nekem nincs bejelentett munkánk.
2015. ápr. 17. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen hitel nem kapható jövedelem nélkül, még ingatlan fedezetes se, mert tiltja a bankoknak a törvény, hogy olyannak adjanak hitelt, kinek nincs legális jövedelme.
2015. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy adnának már? Gondolkodj!

Ők csak azt látják, hogy egyikőtöknek sincs bejelentett munkahelye. Ha hozzád odamegy valaki, hogy adj neki pénzt, de semmi garancia, hogy visszaadja, mert te is csak annyit látnál, hogy nincs munkahelye, akkor őszintén, te adnál?

2015. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor kérj segélyeket, nézz meg honnan kaphattok segítséget, de baromi hülye ötlet a semmire hitelt felvenni. Úgy mégis dolold már el nekem, hogy visszafizetni bimől akarod?
2015. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Provident szerintem ad.
2015. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!