Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az otp nél van egy számlám...

Az otp nél van egy számlám eddig nem volt hitelkeretem mert csak most múltam el 18 tavaly augusztusban a hitelkeretet be foglyák nekem automatikusan kapcsolni ha min 40ezer érkezik havonta vagy kérnem kell?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kapcsolják be automatikusan, kérned kell. Egyébként ha kérsz hitelkeretet, akkor annak havidíja is van, függetlenül attól, hogy igénybe veszed e, vagy sem. Úgyhogy érdemes megfontolni.
2015. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérned kell. Enni otp vagyok és a hitelkeret keretkihasználási jutaléka és a rendelkezésre tartási jutaléka is díjmentes.
2015. ápr. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sehol sem kapcsolhatják be automatikusan. Ez nem úgy működik, hogy "Emberünk 40 ezret kap, adjunk neki hitelkeretet, hátha szeret dőzsölni!".

Nekem egyszer állították be az engedélyem nélkül, volt is belőle problémája a bankomnak rendesen.

Állítólag rendszer hiba volt, de csak az én számlámnál történt engedély nélküli beállítás, másik x milliónál nem. Érdekes volt ..

Elnézést kértek és minden költség nélkül visszaállították, hogy egy forintot se lehessen levenni róla, ha nincs rajta keret.

2015. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!