Olyan létezhet, hogy az elszámolás után még nagyobb lett a törlesztő részlet, mint eddig volt? (Autóhitel)

Figyelt kérdés

Most kaptam meg az elszámoló levelet, kb fél órája. És hát ledöbbentem. A szerződés lejárata nem változott, a jogosulatlanul beszedett összeg kemény 175000ft lett, a várható havi törlesztő részlet pedig 48000ft helyett 50000ft-ra nőtt? Hát ez meg hgy a jó égbe van?? Azt mondták mindenki jobban jár, vissza jár több kevesebb összeg. Na de hogy még rosszabbul járjunk, ilyen létezik?


900000ft-ot vettünk fel 2008-ban. Már visszafizettünk több mint 3milliót, és még van hátra a hitelből 2év 5hónap, havi 50000ft-jával??? Ezt valahogy sehogy sem értem.


2015. ápr. 23. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

"900000ft-ot vettünk fel 2008-ban. Már visszafizettünk több mint 3milliót"


Ez igy nem igaz, te nem 900e forintot vettel fel hanem devizat.


Ha nem erted, akkor eleve nem kellett volna devizahitelt felvenni.

2015. ápr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez egy ertelmes valasz volt.


igen letezhet. 175e forintot visszakapsz. A torlesztoreszletedet pedig a kozpontilag rogzitett arfolyamon szamoltak ujra.

2015. ápr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyik bank? EZ valahogy furcsa, hatalmas a törlesztőrészleted ahhoz képest, hogy csak 900ezer Ft-ot vettél fel. Még egy személyi kölcsönnek is kedvezőbbek a törlesztői (pl. 800 ezer Ft 7 évre nem éri el a havi 20 ezer Ft-ot.) Valami nálatok nagyon nem kerek.
2015. ápr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

de nem 900e forintot vett fel hanem devizat!


erdekes modon nem azt irta be.


Ird be az adott devizaban a felvett toket, a futamidot, a kamatot es a havi torlesztot (devizaban!)


mindjart latni fogod hogy stimmel. Ez a "felvettem 900e-ret, vizzafizettem 3 millat" egy nagy baromsag, olyan ir le ilyet akinek lovese sincs mit irt ala.

2015. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
K&H
2015. ápr. 23. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!