Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a teendő ilyenkor eBayen?

Mi a teendő ilyenkor eBayen?

Figyelt kérdés

Megvettem egy dolgot ebayen, de akkor még nem láttam, hogy nem biztos hogy szállít az eladó Magyarországra, és az eBay addig nem enged fizetni, amíg ezt le nem tisztáztam az eladóval. Na most ő már panaszkodik, hogy miért nem fizettem. Mondtam neki, hogy mert az eBay nem engedi nekem, be is linkeltem neki a screenshotot a képernyőről. Itt a screenshot. Most ebay eljárást indított ellenem, és az ebay felszólított, hogy fizessek, de nem tudok, a fentebb említett okok folytán... Az eladó azt szeretné, ha privátban elintéznénk paypalen az utalást, de én nem bízom így ilyen formában ebben a megoldásban, ezért kérdezlek Titeket, hátha tudtok megoldást, vagy jártatok-e már így. Köszönöm.


[link]



2015. ápr. 26. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
küldjön neked az eladó invoice-ot
2015. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A "requesting total"-lal?
2015. ápr. 26. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!