Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Fundamenta szünetelteti a...

Kálmán Ferencné kérdése:

A Fundamenta szünetelteti a hitelkiváltást?

Figyelt kérdés
CHF elszámolású Ft-ra átváltott 6 % változó kamatú hitelemet a Fundamentánál beszéltem meg, ami fix kamatozású lenne. Elszámolást megkaptam, mentem ügyintézni,és a fenti választ kaptam. Szeptemberi átlépést mondtak. Csakhogy addigra a 60 napos ingyenes átlépési határidő lejár.
2015. máj. 11. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy szeptemberig (pontosabban addig, amíg le nem cseng a devizahiteles elszámolás/kifizetés) nem váltanak ki hitelt. Nem azért, mert nem akarnak, hanem nem válthatnak ki valami jogszabályi mizéria miatt. Én is vakaródzom miatta, mert nekem is kombihitelem volt, és szerettem volna kiváltani a fundamentás hitellel.
2015. máj. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A muri az, hogy az ősszel át akartam váltani forint hitelre, azt mondták várjuk meg az elszámolást, viszont nyissak lakástakarék pénztár számlát, hogy az ügylet könnyebben menjen. Nyitottam, fizetem.

Ezt akkor nem tudták?

Ha elmegyek másik bankhoz ott is kell nyitnom LTP-t?

2015. máj. 13. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudták, mert ezt januárban szabályozza le a kormány ilyen nem jól.
2015. máj. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2015. máj. 14. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!