Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha nem használtam a bankszámlá...

Ha nem használtam a bankszámlát és a kártyát mi történik?

Figyelt kérdés

A számlát létrehozása óta nem használtam, a kártyát szintén még ki sem vettem, kb 2 hónapja volt ez.

Most szükségem lenne rá.

Ilyenkor kell valami büntit fizetni?

OTP Junior Diákszámla


2010. febr. 24. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a bankkártyádat nem vetted át a megadott időpontig, akkor utána havonta x-összeget felszámolnak tárolási költségként, ami nem kis összeg...

Igen, kell büntetést fizetned!


Utána meg az lesz a büntetésed, hogyha használod, mert a bankszámlád használata után is mindenre olyan rohadt magas díjakat számolnak fel, hogy égnek fog állni a hajad...

Havonta csak 1x vehetsz fel díjmentesen a bankkártyáddal pénzt ATM-ből, utána erre is észtvesztő díjakat számolnak fel...


Én a helyedben nem is venném használatba az OTP Junior számlát, hanem azonnal megszüntetném és a CIB Banknál nyitnék egy CIBEZZ-számlát, az tényleg jó, szinte mindent díjmentesen használhatsz, adnak interneten használható bankkártyát is (díjmentesen) a normál bankkártya mellett, a Netbank átutalások is díjmentesek! :D


OTP-t meg felejtsd el!

2010. febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kb mennyi ez a büntetés?

Sajnos még így is előnyösebb az OTP-nél maradnom több okból is.

2010. febr. 24. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:
12000ft havonta
2010. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!