Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnék majd egy 1996-ös...

Szeretnék majd egy 1996-ös évjáratú Audit vásárolni magánszemélytől és hitelre lenne szükségem (70 0000Ft)?

Figyelt kérdés

Több banknál érdeklődtem de mindenhol azt a választ kaptam hogy nem tudnak segíteni nekem autóhitel ügybe mert 19 éves az autó

Milyen hitelt kéne fel vennem 70 0000Ft értékbe amiből meg tudom vásárolni az autót?

Nekem az se gond ha nem autó hitel, csak van e olyan hitel fajta amit csak úgy fel adnak 70 0000FT értékbe?



2015. máj. 19. 22:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Jól látszik, hogy a kérdező 2 dologhoz nem ért a pénzügyekhez, és az autókhoz.


Amit leírsz, hogy milyen megbízható egy 20 éves autó, és még egyáltalán nem bontó szökevény az tökéletesen igaz, csak éppen hibás következtetést vonsz le belőle. Egy audi/merci/bmw bármilyen megbízható is legyen, mindig drágább a fenntartása, mint egy hasonló nem prémium kocsinak. Egyáltalán nem mindegy, hogy egy garnitúra gumit 14-es vagy 15-16"-os méretben kell megvenni. Egyáltalán nem mindegy, hogy az igényes műszaki megoldások közül mennyi olyan megy tönkre, ami egy suzukiban, opelban azért nem tud elromlani, mert nincs is.


Az emberek többsége az autó megvásárlásánál csak és kizárólag a napi kiadásokkal számolnak, az üzemanyag valóban alig lesz drágább, de bármilyen megbízható is egy autó arra költeni kell, és ott nem mindegy, hogy a 4000 forintost vagy a 40ezer forintost kéri.


Amúgy meg bármilyen megbízható, bármilyen olcsó a fenntartása, és hiába te vagy az isten sofőr aki soha meg nem húzza, ha valaki beléd rongyol 2 hónap múlva, akkor hirtelen ott fogod találni magad kocsi nélkül, és ne legyenek kétségeid egy 19 éves verda után nem fog a biztosító annyit fizetni, hogy ne nyögd még a hitelt évekig autó nélkül...

2015. máj. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
#11: A Mercedesre vonatkozó állítást cáfolnám, ha nem kifejezetten márkaszervizbe viszed, olcsóbb árkategóriájú autókhoz képest sem drága a szervizelése, olcsóbb az alkatrész, mint a BMW-nél, Audinál.
2015. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
igen, lehet olcsóbb, mint egy bmw, vagy egy audi, de nem lesz olcsóbb, mint egy opel vagy suzuki. Egy prémium autó öregen is prémium autó marad, igényes műszaki megoldásokkal, amik pénzbe kerülnek, ha elromlanak. olcsóbb lesz fenntartani, mint egy újat, lehet, hogy még egy új kommersz kocsinál is olcsóbb lesz, de ha almát az almával hasonlítunk, tehát egy 19 éves prémiumot egy 19 éves sima kocsihoz, akkor már látszani fog az árkülönbség. aki pedig nem tud kicsengetni 700 ezret egy ilyen autóért, az 99.9%-ban nem fogja tudni megvenni rá a nagyobb gumikat, a drágább olajat, és alkatrészeket sem...
2015. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

na és ha bele mennek az audimba??

ugyan olyan dolog mint ha egy suzukiba mennének bele


nincs óriási különbség az árak között, mint ahogy az előbb hozzá nem értő kommentelt hogy 4000-40000Ft különbség van egy audi suzuki vagy opel között



ha mondjuk egy 2009 es audiról van szó akkor lehet mert abba minden mechanikus meg eletronikus


inkább ilyen hozzá nem értő senkik ne szoljanak hozzá

2015. máj. 31. 23:42
 15/19 anonim ***** válasza:

"ha mondjuk egy 2009 es audiról van szó akkor lehet mert abba minden mechanikus meg eletronikus"


Miért, még milyen tud lenni, ha nem mechanikus vagy elektronikus?

Ne haragudj, de te vagy az egyetlen, akiről lerí, hogy nem ért hozzá, a helyesírásodat meg ne is említsük. A nagy része röbbnyire normálisan elmondta a véleményét, ha nem vagy kíváncsi rá, akkor nem kellett volna feltenni a kérdést. Ha tényleg egy 19 éves autóra akarsz hitelt felvenni, hát egészségedre. Ha van rá mód, jelzálogkölcsönt vegyél fel ingatlanfedezettel, az a tuti.

2015. jún. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Adom, hogy te vagy itt az kérdező, akinek dunsztja nincs az egészről.


"ha mondjuk egy 2009 es audiról van szó akkor lehet mert abba minden mechanikus meg eletronikus"- Kapaszkodj meg egy Ladába is van egy csomó mechanikus rész, sőt elektronikus is....

2015. jún. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

látszik hogy sokan nem szednek gyógyszert :D

tudom hogy a ladába is van elektronika meg mechanika is

De én azt mondom hogy pl egy 2009es évjártú audiba sokkal több az elektronikus dolog, és ha ebből megy tönkre valami akkor bele kell nyúlni a pénz tálcába

2015. jún. 20. 15:24
 18/19 anonim ***** válasza:
nah, és te kaptál hitelt a 19 éves verdádra? Mert azt már tudjuk, hogy az a legjobb, csak a fránya bankok nem fogják ezt felfogni :P
2015. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

ez a hitel csak a felvetés volt, de valóban nem érné meg és a Bankok sem járulnának hozzá

erre rá jöttem

2015. jún. 20. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!