350. 000 a Providenttől autóvásárlásra?

Figyelt kérdés
A bankok nem adnak ekkora hitelt a páromnak, mert a keresetigazolásán 68 ezer a nettója. ettől jóval többet kap, de a többit feketén. Mindenáron kocsi kell neki. Egyedül a provident ad neki ennyi pénzt, de én félek ettől, a gatyánk rámegy. Átutalással fizetnénk nekik havi 20 ezer körül (nem emlékszem pontosan) kb másfél évig. Szerintem ez a providentezés a legalja, én ezt nem akarom. milyen megoldás lehet még? a gyűjtögessünk X ideig, az nem megy, mert kell az autó gyorsba .
2015. jún. 3. 15:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szerződésnek ebben a részében ez áll, de az első oldalon szerepel, hogy az otthon szolgáltatás teljes díját köteles megfizetni az ügyfél minden esetben. Akkor is, ha nem teljesül az otthon teljesítés.
2015. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Báz, hogy te még mindig nem olvastad el ezt a nyamvadt két oldalas szerződést, és úgy osztod az észt róla?!? NINCS IGAZAD, és nem véletlenül NEM IDÉZED be a szerződésből azt, amiről hablatyolsz... Csak azt kell kifizetni az otthoni szolgáltatásból, amit a felmondásig teljesítettek! Ami teljesen elfogadható.


El kell olvasni azt a kib.szott szerződést..

2015. jún. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!