Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Most akkor mégis van számlavez...

Most akkor mégis van számlavezetési díj OTP Junioron?

Figyelt kérdés
Amikor 1 éve csináltattam diákszámlát, direkt megkérdeztem a bankban lesz-e valami díja a számlavezetésnek, ott azt mondták nem lesz. Mégis havonta levon "OTPdirekt havidíj"nak 143 forintot. Most ez mi, semmiféle plusz szolgáltatás nincs igényelve, se használva. Ismerősöknek mondtam, de ők azt mondták nekik semmit nem von le a bank. Neten utánanézegettem, konkrét dolgot nem tudtam meg. Valaki tapasztalt hasonlót?

2015. jún. 7. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Az OTPdirekt az a netbank. Ez nem a számlavezetési díj, hanem a netbankolási díj.
2015. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, rosszul fogalmaztam meg a kérdést, de lényegében ugyanaz a gondom. Nem tudom hogy ez most csak nekem van-e így, vagy mindenkinek, mert ismerősök még csak nem is hallottak ilyen havidíjról, pedig ugyanúgy használnak netbankot.
2015. jún. 7. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:

"Fix havidíjú Junior Extra, mely keretében valamennyi OTPdirekt szolgáltatás igénybe vehető (az OTPdirekt Bróker kivételével)."


[link]

2015. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze van Light is OTPDirekttel, lehet, hogy az ismerősök azt kérték, mert az ingyenes.
2015. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!