Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire érdemes fogadni a Bet365-...

P83 kérdése:

Mire érdemes fogadni a Bet365-ön és mikor?

Figyelt kérdés

Ha napi 5%-os hozamot akarok elérni, úgy, hogy minimálisan kockáztassak, akkor milyen sportágakra érdemes fogadni és mikor?


Pl kézilabdában a második félidőre szoktam fogadni látván az első félidőt meg szoktam tippelni 9-5-ös állásnál, hogy az haza csapat éri el elsőként a 12-ik gólt.


Szóval van e még olyan sportág ami 1,02 , 1,03 , 1,04 vagy 1,05-ös szorzót ad, viszont majdnem biztos, hogy mindig be is jön.



2015. máj. 5. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra amiben hót biztos vagy !
2015. máj. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Teniszre élőben! Én abból naponta átlagosan 20-30 ezer forint között profitálok :)
2015. máj. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


És mennyi pénzt teszel fel és mikor?Mikor már látod, hogy az esélyesebb tuti behúzza a meccset?

Gondolom eléggé jártas vagy a teniszben és tudod az erőviszonyokat is, nem?

2015. máj. 16. 13:25
 4/4 anonim válasza:
Én teniszre azóta nem fogadok, hogy első szettet 6:0-ra nyerő szaRapova bukta a másik két szettet, volt rajta olyan erős 1,01-es oddsz és 20ezrem ment el rajta. meg nem is értek a teniszhez
2015. dec. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!