Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha bankkártyát akarok egy...

Ha bankkártyát akarok egy banknál akkor kell érte fizetni valamennyit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!


Napokban tervezem hogy nyitok egy bankszámlát mert összegyűlt némi pénzem és félek hogy valahol elhagyom meg stb.


Annyi lenne a kérdés hogy ha az OTP Banknál akarok bankszámlát nyitni akkor azért kell-e valamennyit fizetni.

Illetve adnak majd egy bankkártyát is szóval azért kell-e fizetni?


Azt még hozzáteszem hogy 18 éves vagyok, nem tudom hogy ez ilyen esetben számít-e valamit.


Válaszokat előre is köszi



2015. júl. 14. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudsz olyan szamlat nyitni szerintem amiert nem kell fizetni, de a bankkartyanak, ha mas nem, egy par ezer forintos eves dija biztosan lesz.


De leginkabb az OTP weboldalarol tudsz tajekozodni ezugyben.

2015. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
18-24 között lehet Junior számlád, ott nincs éves kártyadíj és pénzt sem kell rakni a számlára, amikor megnyitod.
2015. júl. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!