Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen devizában nyissak...

Milyen devizában nyissak számlát külföldi brókernél?

Figyelt kérdés

Sokat agyaltam ezen mostanában, de nem tudom kitalálni. HUF, EUR és USD jöhet szóba. Könnyen lehet, hogy nincs túl nagy jelentősége, a pénz nagy része úgy is mindig be lesz fektetve valamilyen eszközbe.


Azt nem tudom megmondani, hogy 5-10 év múlva miben fogom elkölteni a jövedelmem. Lehet, hogy külföldön fogok már élni, lehet, hogy nem.



2015. júl. 16. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Bármiben csak HUF-ban ne. A másik kettő közül tetszőlegesen választhatsz. :)



Én annak idején GBP-ben nyitottam, azért ajánlották azt mert épp alacsony volt az árfolyama. Meg is nőtt azóta vagy 20 %-ot. Azóta egy része AUD-ban van.

2015. júl. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ennél is lényegesebb, hogy visszakapod-e valaha a pénzed.


ca. 100 SCAM nemzetközi brókercég van.


Az IronFx pl. simán eltüntette a számlanyitáskor elhelyezett letétemet és 5. hónapja ..szik visszafizetni.

2015. júl. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az USA idén várhatóan megkezdi a kamatemelést, ami valószínűleg erősíteni fogja majd a dollárt.
2015. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az Oandánál vagyok, számlavezetés 0 Ft, még nem volt olyan hogy ne utaltak volna vissza pénzt 2 nap alatt.
2015. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem GBP vagy CHF


Ezt a kettőt ajánlanám

2015. júl. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 és miért pont ezekben?
2015. júl. 21. 00:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért mert ezek a legstabilabbak.


Én is ebbe raktam a bázis tőkém XM nél.

2015. júl. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!