Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mibe fektessem az egy milkómat...

Mibe fektessem az egy milkómat, hogy rendesen gyarapodjon?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Mi az, hogy rendesen? Jelenleg a legbiztonságosabb, az állampapír, az kb. 3-4% kamatot ad évente.
2015. aug. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
64%
Gondolom legalább 10-15% kellene neki.
2015. aug. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Ja persze, gyorsan, azonnal :D Akkor ázsiai részvények :D
2015. aug. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
semmibe nem érdemes
2015. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Nyiss kocsmát, az még a legkisebb faluban is megél.
2015. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
37%
A három százalék az egy milliónál harmincezer forint évente. Az semmi.
2015. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
disznókba, ha eteted őket akkor gyorsan gyarapodnak.
2015. aug. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, azt nem tudom hová tedd, de abban biztos vagyok, hogy nem ennek az összegnek a hozamaiból fogsz élni hátralévő életedben. Sajna 1 millió ft, mint befektetés kb semmi... tartsd egy takarékszámlán, vagy államkincstári számlán és imádkozz, hogy legalább a reálértékéből ne veszítsen a kamatok/hozamok révén. Ha nekem beesne a kasszába 1 milla, akkor 6-700 ezret eltennék vésztartalékba ha új munkahelyet kellene keresni, a köztes időben legyen miből élni, a maradékot nyugdíjcélra tenném félre. Persze, ha azt akarod, hogy "rendesen" gyarapodjon (bármit is jelentsen ez), nosza, irány a tőkeáttételes forex kereskedés. Abban jó sok pénz van, csak az előjel kérdéses.
2015. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!