Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudnék a legegyszerűbbe...

Hogyan tudnék a legegyszerűbben a bankszámlámra vagy bármilyen más számlára egész Európából pénzt befizetni?

Figyelt kérdés
Az lenen a lényeg, hogy Európán belül elég sok helyre utazom és ha pl. repülőjegyet szeretnék venni online(nem utazási irodán keresztül), akkor azt vagy PayPal kártyával vagy Bankkártyával tudom megtenni. Valami olyan megoldás létezik, hogy bárhol tudjak kézpénzt feltenni a kártyámra?
2015. aug. 6. 18:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*készpénzt
2015. aug. 6. 18:20
 2/13 anonim ***** válasza:

PayPal kártyával - felejtsétek már el, nem létezik ilyen!


Nem létezik olyan megoldás, hogy bárhol tudj a számládra befizetni.

2015. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

és az miért nem jó, hogy a pénzedet a számlavezető bankfiókodba teszed a számládra?


amúgy honnan a francból jön a paypal kártya legenda?

2015. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Talán attól lehet, hogy a bankártyákon van Paypass funkció, ami ugye elég hasonló nevű. Meg van au a kártya (fogalmam sincs mi a neve), amit benzinkutakon lehet venni és azzal fizetnek bankkártya helyett. Gondolom mindebből összeáll a Paypal kártya. (Meg ugye azt hallják: "az E-bayen tanácsos Paypallal fizetni" - aztán, hogy az mi a csuda?)
2015. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nincs szükségem PayPalra, annyit szeretnék, hogy legyen bármilyen kártyám amire tudok akárhol pénz venni, hogy tudja repülőjegyet venni.
2015. aug. 6. 19:29
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem lehetséges, hogy te akárhol pénzt tudj befizetni a számládra.
2015. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben amúgy vedd meg készpénzzel a repülőjegyet.
2015. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Még azért utánajárok, hátha van valamilyen megoldás...


Köszönöm

2015. aug. 6. 19:41
 9/13 A kérdező kommentje:
# 3, azért mert nem tudom, hogy mennyi pénzre lesz szükségem, annak meg nincs értelme, hogy fel-le rakom a számlámra, ráadásul ha külföldön vagyok akkor hogy tegyen arra a számlámra?
2015. aug. 6. 19:42
 10/13 anonim ***** válasza:

külföldön is pénzt fogsz keresni? Ha igen, vegyél "eldobható" bankkártyát [link]


ha meg Magyarországon keresel pénzt, itthon rárakod a számládra a pénzt, és mindenhol kártyával fizetsz


nem értem, az emberek miért "fosnak" ennyire a bankkártyahasználattól

2015. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!