Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cseles hitelfelvétel vállalkoz...

Cseles hitelfelvétel vállalkozáshoz. Mik a lehetőségek?

Figyelt kérdés

Hogy lehet úgy hitelt felvenni, hogy azt ne kelljen visszafizetni, ha nem jön be a biznisz?

Például ilyenekre gondolok, kft-re lehet e hitelt felvenni aztán, ha nem jött be a biznisz csődeljárást indítani? Azt tudom, hogy ez esetben tiltólistára kerül az ember, de milyen más negatív következményei lehetnek, és milyen kimenetelek vannak, mert ha jól tudom bíróság dönt az ügyben.



2015. aug. 12. 03:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Leírtuk milyen esetben kap hitelt egy kft.


Csellel nem kap:)

2015. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%

Uh, kérdező, nincs rosszabb, mint amikor a tudatlanság magabiztossággal és arroganciával párosul.. Mindegy, majd felnősz... Ja, és addig, amíg te az alapján állapítod meg egy lehetséges befektetés értékét, hogy az hogyan teljesített 2011 és 13 között, nos, akkor rossz hírem van, neked nem jár egy morzsa sem abból a bizonyos tortából, nemhogy szelet! De mondom, legyél csak magabiztos, engem nem zavar. Remélem más majd tud vigyázni a saját vagyonára, és nem ad neked pénzt.


Ja, a tuti ötleted, (amit persze nem osztasz meg, "max ha fizetünk érte", miközben itt elvárod, hogy neked mindenki ingyen ossza a tanácsait) nem más, mint hogy más pénzéből veszel lottószelvényeket, és várod a csodát.


Szóval egy önző kis nyomorék vagy, aki azt hiszi, megtalálta a szent grált. A tapasztaltabbak csak mosolyognak rajtad a tudatlanságod miatt, a hozzátartozóid meg szégyellik magukat az emberi tulajdonságaid miatt. Gratulálok.

2015. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Az idézőjeles tapasztaltabbak, akik mellesleg csórók, télleg csak mosolyognak, aztán amikor feltörök majd lehet irigykedni. Egyik legjobb barátom lett a szemem láttára milliomos 22 évesen, úgy hogy senki nem hitt benne. Én is kétkedve fogadtam a mondatát, amit 3 éve mondott, hogy gazdag szeretne lenni, de nem akar dolgozni, hát a gondolkodást nem tudom nevezhetjük e munkának(én annak nevezem), de annyi biztos napi 1-2 óra munkával megtermeli a havi 4 milliót.

De csak mosolyogjatok, legalább jó kedvetek lesz tőle, de mosolygás helyett lehet gondolkozni, dolgozni is...

2015. aug. 17. 11:17
 14/16 anonim ***** válasza:
73%

Mi köze van ehhez a barátodnak, vagy épp a gazdagsághoz?


Persze,hogy nevetünk, amikor csellel szeretnél hitelt felvenni, de szerinted az törvényes.

Amit te szeretnél az nem hitel, befektetőt keresnél.

2015. aug. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Mi köze van ehhez a barátodnak, vagy épp a gazdagsághoz?


Persze,hogy nevetünk, amikor csellel szeretnél hitelt felvenni, de szerinted az törvényes.

Amit te szeretnél az nem hitel, befektetőt keresnél.


Az hogy ő is így kezdte.

Kiskapukat szeretnék kihasználni, amiket a törvény megenged. Hidd el minden kapitalista kihasználja ezeket. Még Henry Ford is kihasználta, akit nagyon tisztességesnek tartottak, és mindent a termelésre alapozott és, hogy minél olcsóbban adja el. Még ő is... Ez nem bűn, hanem érdekérvényesítés a keretrendszeren belül, de a határainkat húzzuk már ki ha lehet.

2015. aug. 19. 10:43
 16/16 anonim ***** válasza:
60%
Mielott barmibe kezdessz, legyen poltpeter a haverod, aztan akar embert is olhetsz.
2016. jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!