Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tőled milyen gyakran próbálnak...

Tőled milyen gyakran próbálnak kölcsönkérni? És kik?

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 22:34
 1/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
93%

Régebben hetente-havonta próbáltak, leszoktattam őket. Sosem adtam, egy idő után feladták. Elkönyveltek bunkónak, de ez érdekel a legkevésbé.

(Falu, és főleg az környékbeli-korombeli ismerősök, de volt rokon is)

2015. aug. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Általában a tesóm , vagy anyamék ,de valahogy mindig elfelejtették , hogy kértek pénzt és így nem adták vissza.. De most már új módszerem van .. Pénz kell írd az összeget , aláírást és megkapod
2015. aug. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Tőlem egy-két ovis anyuka,volt màr hogy adtam,de màst találtak ki.A gyerekre hivatkoznak,hogy ez nincs az nincs stb,adjak màr kàvét,cigit,tejrevalót.Az utóbbi időben leszarom,mi is pénzből élünk.Az más kérdés,hogy mi munkàból szàrmazó pénzből,nem segélyből.Elegem van a kunyeràlókból,pedig nagyon jószívű ember vagyok.Még én érzem magam sokszor rosszul,amiért nemet mondok.
2015. aug. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Évente párszor, rokon, barát, ismerős. Az esetek többségében nem látom viszont a kölcsönadott pénzt.
2015. aug. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
A közvetlen környezetem nagy része szerencsére egyáltalán nincs rászorulva, rokonokat meg ritkán látom.
2015. aug. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Max a kollégák egy-két százast, ha nincs náluk apró az automatához és vissua is adják
2015. aug. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Az én társaságomban valahogy ez nem divat. Ha valaki megszorul, keres rá más megoldást (pl. hitelkártya). Az nagy lehúzás ugyan, de kevésbé sérti az önérzetet.
2015. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Tőlem (ill tőlünk a családtól - feleség + gyerekek) eddig 4-szer kértek:


- édesapám vállalkozásra és ingatlanvásárlásra 2 milliót (kapott, nem megbízható és nem adta meg),

- barátom lakásvásárlásra 2 milliót (megbízható, kapott, időben megadta),

- bátyám 8 milliót lakásvásárlásra (nem megbízható és másra kellett, nem kapott),

- feleségem családja ingatlanvásárlásra 3 milliót (1.5-et ajánlottunk, mert a többi másra kellett, de később nem lett rá szükség).

2015. aug. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Szegény az orszàg,làtom:)))
2015. aug. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!