Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen kedvezmények vannak...

Milyen kedvezmények vannak első lakáshoz jutóknak, szocpol már nincs, mit lehet igénybe venni? Szerintetek kormányváltáskor jobb lesz a helyzete a fiataloknak, akik lakást szeretnének venni?

Figyelt kérdés
Jelenleg a lakáshitelhez kell 35%-50% ÖNERŐ.
2010. márc. 12. 12:29
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs sajnos semmiylen kedvezmény mostmár, nem törődnek ők ilyenekkel, csak azzal foglalkoznak, hogy nekik meglegyen a 30 ingatlanjuk, ki tudja hány millió forint értékben. Mi meg mehetünk a pi*ába.
2010. márc. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A magas önerő nem fog változni. Ez mondjuk nem is baj, hiszen nem járhatsz úgy mint azok, akik felmutattak önerőnek egy szocpolt, a többi meg ment hitelből, most meg árverezik a házukat, mert nem tudják fizetni a hitelt.


Az állami/önkormányzati bérlakás állomány fog valószínüleg növekedni. Oda mehetnek a fiatalok.

2010. márc. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Mi is fél éven belül szeretnénk venni. én úgy tudtam ,hogy még él a fészekrakó program..:(bár az se sok segítség...
2010. márc. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elkeserítő a helyzet. Régebben miért volt jobb a helyzet? A mostani fiatalokkal mi lesz? Ha nincs apu,anyu, meg gazdag örökség, akkor nincs esélyed.:(
2010. márc. 12. 13:21
 5/7 anonim válasza:
100%
Ez sajnos így van. Nem hogy támogatások nincsenek- még szinte munkát sem lehet kapni.
2010. márc. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lakáskassza talán még járható út, fizetgeted és kapsz rá támogatást, hitelt, stb. Nézz utána!

Szerintem szocpol már nem lesz soha.

2010. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
El vagyok kenődve, annyira xar a helyzet. Mindenesetre az önerőre gyúrunk még, ki tudja meddig tart, egyszer talán nekünk is lesz saját lakásunk. Nem tudom, hogy ki mer vállalni így gyerekeket. A népesedés is csökken, nyugdíjas ország nem hiába. Mire tervezzen az ember?
2010. márc. 12. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!