Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért van ez az " előjegyzett...

Miért van ez az " előjegyzett kártyaforgalmak " néven lévő összeg? Többi lent részletesen.

Figyelt kérdés

Üdv,


Problémám akadt a számlámmal. Beléptem most Online, hogy körülnézzek és az fogad, hogy 5 000 Ft az elérhető egyenlegem amit nem értek mert a könyvelt egyenlegem 31 925 Ft és valamiért van 1 olyan, hogy előjegyzett kártyaforgalmak -25 000 Ft. Nem értem miért szerepel ott az az összeg az utóbbi címszóval, mivel nem is használtam a kártyámat. 31 925 Ft volt rajta, utaltam a Bet365-re 1 925 Ft-ot, utána megnéztem és 30 000 Ft lett, ez volt 2-3 napja, eddig teljesen oké a dolog. Most beléptem, hogy megnézzem mert gondoltam elmegyek és leveszem a 30 000 Ft-os összeget és ez fogad, pedig nem vásároltam, nem utaltam se semmi, még is ott egy hatalmas levonás. Bet365-el már kapcsolatba léptem, náluk nincs hiba, ott is mondták, hogy bankhoz forduljak. 100%-osan biztos, hogy én nem vásároltam semmit, egyáltalán nem használtam a bankkártyát és nem is utaltam, így annak nem szabadna ott szerepelnie! Szeretném megtudni, hogy most mi van a számlával, mi a hiba és miért szerepel az ott, mert teljesen alaptalanul / jogtalanul szerepel ez a levonás. Akinek van ötlete, hogy ez mitől lehet vagy bármi, az válaszoljon, köszönöm.


2015. szept. 11. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nem szerepel a 25e Ft mellett, hogy milyen zárolás? (milyen cég)
2015. szept. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, ez a cimszo van, mellette az osszeg, ezert se ertem, hogy hova tunt akkor az a penz.
2015. szept. 12. 00:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor hívd fel a telebankot ezt senki más nem fogja tudni megmondani neked, hogy milyen zárolás az.
2015. szept. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg e-mail irasara volt idom este, hetfon erek ra bemenni meg talaofonalgatni es intezni, remelem nem lesz keso.
2015. szept. 12. 05:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!