Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bankok által közölt tisztess...

A bankok által közölt tisztességtelenül felszámolt követelésekről szóló határozatot, hogy kell megfellebbezni?

Figyelt kérdés
Van hozzá formanyomtatvány, vagy csak ügyvéd által? Az ha én fellebbezem meg azért nem jó, mert nem is tudom, hogy tisztességtelen-e vagy sem, hogy mennyi kamatot kellett volna felszámolni, de sokallom 3 évre 265 eFt-ért 600 eFt körül fizettem vissza, és azt írták, hogy nem jártak el tisztességtelenül, most még higgyem is el?

#vxvxvcvcvc
2015. szept. 16. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A Bankfelügyelet ellenőrzi az elszámolásokat. Lehet még 20 évig vergődni rajta, hogy sokalljátok, de már kicsit uncsi.
2015. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért? szerinted nem sok? Az ismerősöm a Ker.banknál vett fel 500 ezret svájciba és 77 ezret kapott vissza, pedig nem kellett neki a dupláját visszafizetni "csak" 650 körül. Annak uncsi persze aki nem vett fel hitelt soha életében, mert olyan jól megy neki, de minden csak idő kérdése!!!!!
2015. szept. 16. 10:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Annak is uncsi, akinek 34 év munkaviszony után nem minimálbérből kell megélnie!!!! és minden forint számít!
2015. szept. 16. 10:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Provident?
2015. szept. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!