Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » ERSTE bankosak, mi a car ez a...

ERSTE bankosak, mi a car ez a Számla Egy?! Átminősíteték a bankszámlámat, és nagyon megemelkedtek a tranzakciós jutalékok. :- (

Figyelt kérdés
Még évekkel ezelőtt kötöttem egy origo klikkbank-os számlát,199ft-ért,ami nagyon jól szuperált,ingeyn utaltam bankon belül és kívül is.Egy idő után elkezdték emelni a számlavezetési díjat,de még így is nagyon kedvező volt,399ft utoljára,de még ekkor is ingyen utalhattam.Ma beléptem és meglepődve láttam hogy Erste Egyszámla lett a neve az eddig origo klikkbankos számlámnak,és 300ft-ot számláztak egy bankon kívüli utalásért.Sem levelet,sem emailt nem kaptam,hacsak nem sms-t,de azt sem találtam a telefonomban,hogy ilyen változtatás lesz.Igaz hogy 199ft lett a számlavezetés,de köszi ha egy utalás meg 300ft-ot kóstál...Pedig eddig nem volt bajom az Erstével,elégedett voltam vele,és az ügyintézőkkel is.

2015. okt. 5. 21:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha sehogy nem tájékoztattak 60 nappal előre akkor jogtalan volt.

Kivéve, ha már a szerződésben benne volt, hogy valamennyi idő után jogosult külön értesítés nélkül átsorolni. De mondjuk ilyen nem hiszem, hogy volt.



E-mailen kérdeztél rá a banknál?

Nagyon lassan fognak visszaírni és mivel nem biztonságos kommunikációs csatorna, semmi konkrétumot nem mondhatnak. Nem tudnak beazonosítani, hogy te tényleg te vagy.


Fiókba menj be személyesen, az lesz a legjobb.

2015. okt. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!