Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek ez átverés lehet?...

Szerintetek ez átverés lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés
jófogáson van egy hírdetésem amit a hírdetés kiírása után 1 órával lereagált egy angliai férfi. a hírdetett tárgyért egy hajós ismerőse jönne és a pénzt előre elutalja nekem paypal-ra ha minden igaz. kissé fura, mert angliából minek nézi a jófogást? miért vesz magyarországról egy motort?? és miért van 20-as száma? az emailekre kb azonnal válaszol, és elég hosszú szöveget. angolul természetesen. szerintetek ez kamu? vagy a paypalom lopja el vagy mivan?

2015. nov. 10. 22:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
James harris neven tevekenykedik, csak ennyit tudok. Facen Rakerestem a nevet egy uzletembertol lopta
2015. nov. 11. 13:13
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

A James harris olyan, mint nálunk a Kovács Béla, 100,000+ van belőle (meg amúgy is egyértelmű kamu).


Ebbe belefutni nem lehet, 10000 km-ről is bűzlik az első levélre.

2015. nov. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

azonnal torold minden levelet es blokkold minden tovabbi emailjet


western union-t egy helyen emlegetni Paypallal messzirol buzlik a CSALAS



[link]

[link]

2015. nov. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
oké, így teszek! nem vagyok nagy üzlet ember, de szerintem rájöttetek. ez az első netes bizniszem fogalmam sincs a dolgokról a paypalt se ismerem. köszi a segítséget az eddigieknek és várom a további okosító hozzászólásokat is ! :)
2015. nov. 12. 17:19
 15/20 A kérdező kommentje:
amúgy most azt írta hogy feljelent a paypalnak mert én elloptam a pénzét mert nem utalok a szállítójának, holott semmit se kaptam tőle...
2015. nov. 12. 17:19
 16/20 anonim ***** válasza:
Röhögd ki. :D
2015. nov. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

amúgy most azt írta hogy feljelent a paypalnak - a haverom is beleszaladt egy ilyenbe, elfajult odaig hogy az is fenyegetozott hogy feljelenti a Paypalnak, aztan mar az fbi-t is oda rangatta. Akkor kuldtem neki en egy emailt, hogy en is fbi ugynok vagyok es nalam panaszt tehet. Es csatoltam egy kepet az fbi igazolvanyomrol:

[link]


Soha tobbet nem irt a faszi :D

2015. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 tetro ***** válasza:
Én egyszer egy magyarnak küldtem átutalási megbízást is. Nagyon szépet csináltam PS-ben. Ő fel is adta a csomagot. De a csomag nem jött meg. Aztán kértem tőle a feladószelvényt, de nem válaszolt. Két nap múlva felhívott, hogy nem jött meg a pénz. Mondtam neki, hogy a csomag se, de a rendőrség hamarosan keresni fogja, mert direkt 51ezret utaltam, hogy bűncselekmény legyen, csak visszavontam az utalást. De attól ez még bűncselekmény, ha nem tudja bemutatni a terméket. Akkor volt egy kis könyörgés, hogy ne csináljam már :D
2015. nov. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
utolsó. ez neked mire volt jó? :D.
2015. nov. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 tetro ***** válasza:

20.59

nem tetszett, hogy egy buta faék egyszerűségű gyerek le akart húzni....

2015. nov. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!